[ul. Szopena] Olszynki Park 181m - 41p (ApKlan)

Planowane inwestycje mieszkaniowe na terenie Rzeszowa i okolic.

Nowe mieszkania w Rzeszowie i najbliższej okolicy, informacje, fotorelacje.

Re: [ul. Kilara] Olszynki wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Rze-NM » 26 lut 2018, 13:45

Na ten parking na dole można już wjeżdżać
Awatar użytkownika
Rze-NM
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 318
Na forum od: 25 mar 2015, 18:08
Lokalizacja: Nowe Miasto

Re: [ul. Kilara] Olszynki wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 27 lut 2018, 23:45

bystry pisze:Spodziewa się ktoś startu budowy wieżowca w tym roku? Ma ktoś jakieś informacje, które mogły by na to wskazywać ...


Natknąłem się na kilka stron z UA które informują już o tej konkretnej inwestycji i słowach i to z wykrzyknikiem :shock: i podanymi numerami telefonów:
Жешув Польща. Розпочато бронювання!


Tłumacz google mi przetłumaczył jako -
" Rzeszów Polska. Rezerwacja już rozpoczęta!"

Na Ukrainie więcej milionerów jak w Polsce. Może oferta w Rzeszowie skierowana do ludzi bogatych którzy boją się rozlania konfliktu z Rosją? I stąd oferta inwestowania w nieruchomości na terenie UE? Pewnie kilka oligarchów zarezerwuje i kto wie czy na wiosnę nie będzie niespodzianki.


Obrazek

źródło, jedno z wielu:
http://ap.if.ua/workp16/50536
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Kilara] Olszynki wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Toya » 28 lut 2018, 6:08

pisul pisze:
bystry pisze:Spodziewa się ktoś startu budowy wieżowca w tym roku? Ma ktoś jakieś informacje, które mogły by na to wskazywać ...


Natknąłem się na kilka stron z UA które informują już o tej konkretnej inwestycji i słowach i to z wykrzyknikiem :shock: i podanymi numerami telefonów:
Жешув Польща. Розпочато бронювання!


Tłumacz google mi przetłumaczył jako -
" Rzeszów Polska. Rezerwacja już rozpoczęta!"

Na Ukrainie więcej milionerów jak w Polsce. Może oferta w Rzeszowie skierowana do ludzi bogatych którzy boją się rozlania konfliktu z Rosją? I stąd oferta inwestowania w nieruchomości na terenie UE? Pewnie kilka oligarchów zarezerwuje i kto wie czy na wiosnę nie będzie niespodzianki.


Obrazek

źródło, jedno z wielu:
http://ap.if.ua/workp16/50536



Dziwne to wszystko. W biurze dewelopera nie chcą się tknąć, na pytanie o budowę - od razu buzia w ciup i nic im nie wiadomo :roll: A na Ukrainie już rezerwacja rozpoczęta! Będzie tak, że Ukraińcy wezmą najlepsze mieszkania, a reszta będzie dla nas :twisted:
Chyba, że ceny będą takie, że Polaków nie będzie stać i dlatego uderzają na UA
Toya
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 267
Na forum od: 07 maja 2017, 4:54

Re: [ul. Kilara] Olszynki wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: adek01 » 28 lut 2018, 7:37

Obawiam się że za 6-7k tam nic sie nie da kupic :(
Ceny beda 9-12k? Jak uważacie?
adek01
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 166
Na forum od: 26 paź 2014, 20:36

Re: [ul. Kilara] Olszynki wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: pisul » 28 lut 2018, 9:38

Toya pisze: Dziwne to wszystko. W biurze dewelopera nie chcą się tknąć, na pytanie o budowę - od razu buzia w ciup i nic im nie wiadomo :roll: A na Ukrainie już rezerwacja rozpoczęta! Będzie tak, że Ukraińcy wezmą najlepsze mieszkania, a reszta będzie dla nas :twisted:
Chyba, że ceny będą takie, że Polaków nie będzie stać i dlatego uderzają na UA



Cena na najwyższych piętrach musi być zaporowa i skierowana dla innego klienta? Przydał by się na forum ktoś ze znajomością języków żeby zatelefonował i dopytał o start z tego ukraińskiego linku. Wszystko by się wyjaśniło.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Kilara] Olszynki wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: hoophoop18 » 28 lut 2018, 13:31

Po przetłumaczeniu strony można wnioskować iż jest to serwis typu np allegro i oni tam dodali ogłoszenie że chcą zatrudnić konstruktorów. Dodam jeszcze że filmiki na yt oraz informacje na innych stronkach na których był kompleks Olszynki Tower zostały usunięte o. Przestraszyli się ze zostali zdemaskowani :D :D :D
hoophoop18
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 115
Na forum od: 22 mar 2017, 22:53

Re: [ul. Kilara] Olszynki wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Pieczarkowy » 28 lut 2018, 13:49

Niby fajnie, niby nie... pojawiają się dwie najwyższe inwestycje o których wszyscy tutaj marzyliśmy i dwie będą budowane przez ukraińską spółkę i może nawet kierowane nie do Polaków, a do Ukraińców. Na ten moment nie wiadomo nic o szczegółach, nic o pewności w sprawie budowy Capital Towers, zbytnio niewiele o finansowaniu i gwarancji dysponowania odpowiednim kapitałem. Podobała mi się teoria w jednym z tych dwóch tematów na temat tego, czemu chętnie budują w Polsce i po co. Natomiast nie podoba mi się chociażby to, że Capital Towers już ma upublicznionych sporo informacji, ale wszystko... na ukraińskich stronach i nie kierowane do naszej społeczności.
Pieczarkowy
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 953
Na forum od: 27 lut 2015, 18:25

Re: [ul. Kilara] Olszynki wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: letowniak » 20 mar 2018, 17:40

^^ Ważne aby się mieszkania sprzedały, zamiast się cieszyć że pozyskują klientele za granicą to narzekanie;) Polacy raczej nie inwestują w dziury w ziemi, w latach 90 mieliśmy dużo afer z tym związanych. Zaczną budować będą reklamować. A Póki nie budują, lepsza dla inwestora cisza, konkurencja nie śpi.
Hardkloc - developer oferujący mieszkania w najwyższej jakości klocach
letowniak
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 374
Na forum od: 21 lip 2014, 1:55

Re: [ul. Kilara] Olszynki wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: maltafan05 » 20 kwie 2018, 18:43

WoJa pisze:APK musi się obudzić z tą inwestycję, bo coraz więcej drogich mieszkań zaczyna się budować w Mieście, a popyt raczej będzie ograniczony.

Witam wszystkich serdecznie 8-) Ostatnio zagadnołem właściciela na ten temat to powiedział że panie ja mam inne budowy w realizacji które muszę skończyć :)
maltafan05
Początkujący
Początkujący
 
Posty: 10
Na forum od: 20 kwie 2018, 18:40

Re: [ul. Kilara] Olszynki wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: Sindus » 17 mar 2019, 15:46

Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Budowa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości