[ul. Kilara] Olszynki wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Planowane inwestycje mieszkaniowe na terenie Rzeszowa i okolic.

Informacje o planowanych inwestycjach mieszkaniowych.

Re: [Olszynki] Wieżowiec 160m - 36p (ApKlan)

Planowane mieszkania Rzeszów i okolice

Postautor: peter » 15 gru 2016, 7:40

parawan pisze:Na terenie Olszynek pojawil sie sprzet firmy Aarsleef wykonujacej specjalistyczne roboty fundamentowe :) takze wyglada na to, ze inwestycja ruszyla:)

Narobiles gosciu zamieszania na forum, nastepnym razem pisz konkrety co widzialas i gdzie, najlepiej odrazu zdjecia nawet zrobione telefonem. Teraz sie okazuje za ta firma nawet nie wjechala na ogrodzony teren tylko dlubala cos w okolicach.
peter

Na forum od: 04 paź 2014, 17:21

Postautor: JanzRzeszowa » 15 gru 2016, 9:35

peter pisze:
parawan pisze:Na terenie Olszynek pojawil sie sprzet firmy Aarsleef wykonujacej specjalistyczne roboty fundamentowe :) takze wyglada na to, ze inwestycja ruszyla:)

Narobiles gosciu zamieszania na forum, nastepnym razem pisz konkrety co widzialas i gdzie, najlepiej odrazu zdjecia nawet zrobione telefonem. Teraz sie okazuje za ta firma nawet nie wjechala na ogrodzony teren tylko dlubala cos w okolicach.

Może niektórzy zastanowią się skąd ta firma weźmie kasę na sfinansowanie tak dużej inwestycji? Bo tak dużego kredytu żaden bank im nie udzieli, bo firemka malusia.
Przecież tam sama elewacja kosztuje z 50 mln zł według tych wizek...
JanzRzeszowa

Na forum od: 24 lis 2015, 12:29

Postautor: parawan » 15 gru 2016, 14:00

peter pisze:

a co asie wywiadu firma robiaca specjalistyczne prace konstrukcyjne robila w okolicy? wymieniala podbudowe pod sralnik typu toitoi, czy przyjechali zeby zrobic na przerwe i kanapki? pienisz sie jakbys wszelkie rozumy pozjadal. dla mnie EOT
parawan

Na forum od: 12 mar 2015, 16:42

Postautor: peter » 15 gru 2016, 16:03

Nie napinam się spokojnie, nie mam powodu, napiąłeś się chyba ty jak zobaczyłeś sprzęt na innej działce niż planowana inwestycja i siejesz wielką radość że zaczęli. Chodzi mi o podawanie precyzyjnych informacji a nie bzdur.
peter

Na forum od: 04 paź 2014, 17:21

Postautor: pisul » 15 gru 2016, 18:11

Kilka aut z kontenerami już stoi, ale czy to start tej inwestycji?

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
Moderator

Na forum od: 27 cze 2014, 20:40

Postautor: pisul » 15 gru 2016, 18:28

Może ktoś na forum wie co to takiego? Czy to jakieś podłączenie do sieci ciepłowniczej?

edit: Poszukałem i ta firma też udrożnia rury kanalizacyjne bez wykopów. I to chyba właśnie tam robią:

Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
Moderator

Postautor: Pieczarkowy » 15 gru 2016, 19:11

No niestety zgadza się, to ich sprzęt do bezwykopowej renowacji rurociągów.
Pieczarkowy

Na forum od: 27 lut 2015, 17:25

Postautor: Waldzio » 16 gru 2016, 13:20

Rok temu we wrześniu miałem przyjemność zapytać samego pana Kawalca, o tę inwestycję, Dostałem informacje, że trwają procedury finansowe.

A więc proces się zawiesił i mają uzgodnioną jedną wspólna uniwersalną odpowiedź :P
Waldzio

Na forum od: 15 lip 2014, 11:48

Postautor: pisul » 03 lut 2017, 10:13

Dziś start!
Awatar użytkownika
pisul
Moderator

Postautor: Mirosław » 03 lut 2017, 10:26

Jak nie zobaczę to nie uwierzę :?: tak na marginesie mogło by coś ruszyć w tamtych okolicach mój brat szuka mieszkania w tamtym rejonie.
Mirosław

Na forum od: 30 lis 2016, 9:05

PoprzedniaNastępna

Wróć do Newsy