[ul. Wyspiańskiego] CH Res-Vita

Plany, marzenia, niespełnione obietnice...

Re: [ul. Wyspiańskiego] CH Res-Vita

Postautor: Frodo907 » 17 maja 2016, 16:55

Zamiast niszczyć lodowisko, najpierw powinni wyburzyć to coś co stoi od kilkunastu lat przy Wyspiańskiego i wita wszystkich gości na stadionie Resovi.
Aquapark? To dlaczego pan prezydent do przebudowy ROSiRu podchodzi jak pies do jeża?
Obrazek
Awatar użytkownika
Frodo907
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 879
Na forum od: 08 lip 2015, 19:35
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Wyspiańskiego] CH Res-Vita

Postautor: onlyRzeszow » 17 maja 2016, 20:08

"Frodo907"-pisze Zamiast niszczyć lodowisko, najpierw powinni wyburzyć to coś co stoi od kilkunastu lat przy Wyspiańskiego i wita wszystkich gości na stadionie Resovi.


Te pytanie należy skierować do predzia Resovii , bo nie wiem do kogo się odnosisz słowem "powinni".

Aquapark? To dlaczego pan prezydent do przebudowy ROSiRu podchodzi jak pies do jeża?


W mieście jest wiele inwestycji ważnych i ważniejszych ,na wszystko trzeba poczekać. Gdyby miasto było w jakimś stopniu rozwinięte za poprzedników to lżej i łatwiej byłoby już bazować na czymś a nie wszystko od nowa robić. Z basenów rosir tylko w okresy letnie się korzysta ,a pilniejsze inwestycje to takie które cały rok się użytkuje. miasto przebudowuje basen na matuszczka. Ludzie prostej zasady nie potrafią zrozumieć kierują się tylko i wyłącznie własnymi potrzebami. Bo mnie tam baseny latają , ja oczekuje lepszych dróg ,budowy nowych i budowy łączników , obwodnic miasta , placówek oświatowych itp.
onlyRzeszow
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 166
Na forum od: 03 paź 2015, 10:21

Re: [ul. Wyspiańskiego] CH Res-Vita

Postautor: dStan » 17 maja 2016, 21:56

onlyRzeszow pisze:Ludzie prostej zasady nie potrafią zrozumieć kierują się tylko i wyłącznie własnymi potrzebami. Bo mnie tam baseny latają , ja oczekuje lepszych dróg ,budowy nowych i budowy łączników , obwodnic miasta , placówek oświatowych itp.

Czyli rozumiem, że przyznajesz się do tego, że prostej zasady nie potrafisz zrozumieć, skoro Ty również kierujesz się własnymi potrzebami?

Ja uważam, że dopóki inwestor rzeczywiście będzie chciał i dążył do tego, aby CH wybudować w ramach ustalonych z miastem zasad, dopóty nie ma co się sprzeciwiać. Coś mi się jednak wydaje, że tak kolorowo nie będzie i w związku z tym rozpoczynanie inwestycji od niszczenia czegoś, z czego znaczna część mieszkańców korzystała, to nie jest dobre posunięcie...
dStan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 501
Na forum od: 30 cze 2014, 14:13

Re: [ul. Wyspiańskiego] CH Res-Vita

Postautor: onlyRzeszow » 17 maja 2016, 22:59

"dStan"-pisze
Czyli rozumiem, że przyznajesz się do tego, że prostej zasady nie potrafisz zrozumieć, skoro Ty również kierujesz się własnymi potrzebami?


Są inwestycje ważne i ważniejsze, wg mnie drogi są bardziej potrzebne niż jakiś remont basenów , wiele jest do życzenia w sprawie drogowych inwestycji ale ja przynajmniej nie płacze że tego nie ma , czy tamtego ,dlaczego prezydent nie bierze się za daną inwestycje. Bo wiem że wszystko będzie miało swój czas. Budżet rośnie więc i kasy nie zabraknie, mam nadzieje że uda się sporo kasy unijnych do miasta "sprowadzić".


Ja uważam, że dopóki inwestor rzeczywiście będzie chciał i dążył do tego, aby CH wybudować w ramach ustalonych z miastem zasad, dopóty nie ma co się sprzeciwiać. Coś mi się jednak wydaje, że tak kolorowo nie będzie i w związku z tym rozpoczynanie inwestycji od niszczenia czegoś, z czego znaczna część mieszkańców korzystała, to nie jest dobre posunięcie...


Był przestój z rozpoczęciem pierwszych prac ale to nie powód aby od razu twierdzić że inwestycja się nie uda ,bądź tzw. kolejny "blaszak" nie sprawdzi się bo już jest wiele centrów handlowych ,gdyby tak było to nikt nie zdecydowałby się włożyć pieniędzy w rozpoczęcie budowy wiedząc że nie będzie potencjalnych klientów. Miasto się rozwija bardzo dynamicznie więc nie zabraknie również konsumentów. Nie dla żartów Mayland myśli o wybudowaniu kompleksu handlowo-usługowego a to przecież nie kto inny jak oni zrezygnowali w 2012 bo stwierdzili że duże jest nasycenie sklepami wielkopowierzchniowymi ,a tutaj taka zmiana.

Jak ty chciałeś aby galeria tam powstała bez wyburzenia tego reliktu , lodowisko będzie tam się mieściło ale załóżmy "pięć metrów nad ziemią"po skończeniu budowy.
onlyRzeszow
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 166
Na forum od: 03 paź 2015, 10:21

Re: [ul. Wyspiańskiego] CH Res-Vita

Postautor: Frodo907 » 18 maja 2016, 14:03

onlyRzeszow

Twoje wypowiedzi brzmią jak osoby niemylnej.
Ty zawsze masz rację, każdy kto ma odmienne zdanie się myli.
Uzurpujesz sobie prawo jak jakiś cesarz, a pozostałych forumowiczów mających inne zdanie mieszasz z błotem.
Sory za spam w tym temacie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Frodo907
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 879
Na forum od: 08 lip 2015, 19:35
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Wyspiańskiego] CH Res-Vita

Postautor: pisul » 18 maja 2016, 19:55

Dzisiaj byłem w pobliżu. Ludzie pracują w kolorowych kubrakach i ciężki sprzęt działa. Wygląda na to że faktycznie nie skończy sie tylko na zburzeniu lodowiska.


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8538
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Wyspiańskiego] CH Res-Vita

Postautor: kado7 » 18 maja 2016, 23:07

Dowiedziałem się, że jakaś działka zaraz obok Res-Vity należy do Hartbex Developer. Planuję on w najbliższych miesiącach wbić łopatę pod budowę nowego wysokiego bloku mieszkalnego na owej działce. Z tego co wiem prężnie działa w tym kierunku. Ma to być podobno jeden z najwyższych bloków w Rzeszowie. Na plany budowy tego bloku duży wpływ mialo zablokowanie jego inwestycji mieszkaniowej na pobitnym.
kado7
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 65
Na forum od: 19 sie 2015, 14:53

Re: [ul. Wyspiańskiego] CH Res-Vita

Postautor: letowniak » 19 maja 2016, 0:21

^^^ no i to akurat jest miejsce pod wysokie budownictwo a nie między domkami jednorodzinnymi na Pobitnie
Hardkloc - developer oferujący mieszkania w najwyższej jakości klocach
letowniak
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 374
Na forum od: 21 lip 2014, 1:55

Re: [ul. Wyspiańskiego] CH Res-Vita

Postautor: onlyRzeszow » 19 maja 2016, 0:46

"Frodo907"-pisze
Twoje wypowiedzi brzmią jak osoby niemylnej.
Ty zawsze masz rację, każdy kto ma odmienne zdanie się myli.
Uzurpujesz sobie prawo jak jakiś cesarz, a pozostałych forumowiczów mających inne zdanie mieszasz z błotem.
Sory za spam w tym temacie.


Liczę się ze zdaniem każdego ,bo owszem można krytykować ale do jasnej anielki bez przesady .Jest grupa osób którzy mają wiecznie jakieś "ale" typu ,elewacja brzydka, za droga inwestycja, niepotrzebna inwestycja , nie zanosi się na remont Rosiru więc trzeba Pana Ferenca "odsunąć" z fotela prezydenta . Jeszcze nie było czegoś takiego aby każdemu dogodzić ,ponadto co niektórzy mam wrażenie że leczą swoje kompleksy krytykowaniem.
onlyRzeszow
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 166
Na forum od: 03 paź 2015, 10:21

Re: [ul. Wyspiańskiego] CH Res-Vita

Postautor: PzD91 » 19 maja 2016, 10:12

kado7 pisze:Dowiedziałem się, że jakaś działka zaraz obok Res-Vity należy do Hartbex Developer. Planuję on w najbliższych miesiącach wbić łopatę pod budowę nowego wysokiego bloku mieszkalnego na owej działce. Z tego co wiem prężnie działa w tym kierunku. Ma to być podobno jeden z najwyższych bloków w Rzeszowie. Na plany budowy tego bloku duży wpływ mialo zablokowanie jego inwestycji mieszkaniowej na pobitnym.

No i to jest właśnie to jest dobre miejsce pod takie budownictwo. Ciekawe jak duży będzie ten budynek, bo maja jeszcze 151 mieszkań niesprzedanych z Apartamentów zamkowych.
Awatar użytkownika
PzD91
Maniak
Maniak
 
Posty: 1591
Na forum od: 16 lut 2015, 22:04
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje niezrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości