[Jasionka] Podkarpackie Centrum Nauki

Dyskusja o ukończonych projektach.

Re: [Jasionka] Podkarpackie Centrum Nauki

Postautor: Ryba » 12 paź 2023, 7:54

Udało mi się dotrzeć w końcu do tej fatalnej lokalizacji Łukasiewicza i niestety, ale mimo szczerych chęci pewnie prędko nie wrócę. Tak, jak nas do tego przyzwyczaił urząd marszałkowski woj. podkarpackiego - szału nie ma, jest na pół gwizdka:

  • ze 30% eksponatów to w ogóle nie działa, nie wszystkie nawet są opatrzone kartką o awarii,
  • wiele z tych, które działają to zamulają i długo się czeka na efekt po przyciśnięciu przycisku,
  • ich instrukcje użycia są zbyt długie, po pewnym czasie rezygnowałem już z użycia jakiegoś eksponatu gdy widziałem, że jako całość nie jest obietnicą doświadczenia czegoś ciekawego,
  • nie poczułem jakiejkolwiek logiki w ścieżce zwiedzania,
  • zabrakło mi wystawy o kosmosie i kosmonautyce a to ponoć jedna z tzw. inteligentnych specjalizacji województwa, chyba jest tylko podwieszony pod sufitem plastikowy astronauta,
  • absolutnie nic nie zachęca do regularnych odwiedzin: od ulokowania tego w Jasionce, przez godziny otwarcia po brak: abonamentów rocznych, wystaw czasowych i oferty pracowni dla dorosłych.
Ryba
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 402
Na forum od: 26 sty 2015, 0:48

Poprzednia

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości