[ul. Hetmańska] Hala sportowa przy ZSO nr.2

Dyskusja o ukończonych projektach.

Re: [ul. Hetmańska] Hala sportowa przy ZSO nr.2

Postautor: fancy » 09 sty 2015, 0:01

Doprawdy, cieszy mnie, że jednak nie wszyscy zgodnym chórem popierają rzeszowską pstrokaciznę, ba!w zasadzie chwalą ja pod niebiosa, że taka oryginalna, wesoła, odmienna- wręcz kwintesencja dobrego smaku ;-) Dobrze, że są tu jeszcze trzeźwomyślący... Szkoda jednak, że cały czas w mniejszości. Czekam tylko, gdy ta feeria barw obejmie całe miasto i władze postanowią wielgachny Urząd Wojewódzki przemalować w tym tonie- wtedy chyba nie wytrzymam i zwymiotuję ;-)
Nie sądzicie, że ten popyt na kolory inne niż oklepana szarość ma coś z tradycji ludowych: wszak chłop na co dzień w szarej szmacie chadzał, to jak święto przyszło, to się w piórka pawie przyozdobić musiał- gdzieżby tam założył grafitowy garnitur, choćby od samego armaniego- im kolorowiej, tym bogaciej :-)
fancy
Świeżak
 
Posty: 3
Na forum od: 25 gru 2014, 0:32

Re: [ul. Hetmańska] Hala sportowa przy ZSO nr.2

Postautor: swiety » 14 mar 2015, 20:53

Dla zobrazowania jak bardzo Rzeszów jest zacofany jeśli chodzi o arch. takie fotki z Poznania (hali sportowej AWF)

Obrazek

Obrazek

A nasz Rzeszów takie piękny, kolorowy :)
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2957
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Hetmańska] Hala sportowa przy ZSO nr.2

Postautor: peter » 14 mar 2015, 21:49

Jak dla mnie gdyby nie to wciecie to wygladał by z boku jak nigdyś stary magazyn UR na zalesiu.
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1308
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: [ul. Hetmańska] Hala sportowa przy ZSO nr.2

Postautor: pisul » 14 mar 2015, 23:40

Pogubiłem się. Te zdjęcia to żart, sarkazm? Czy na poważnie surowe niewykończone betonowe zgrzebne przyzienie i reszta okręcona blachą i poliwęglanowymi płytami z castoramy taka ładna? Mi znowu przypomina tą zawaloną hale na śląsku co tyle ludzi pod naporem śniegu przysypało
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8584
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Hetmańska] Hala sportowa przy ZSO nr.2

Postautor: swiety » 15 mar 2015, 0:07

^^ Ja porównuje do naszej kolorowej stodoły. Co byście woleli - tą w Poznaniu czy naszą "Biedronke"?

Obrazek
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2957
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Hetmańska] Hala sportowa przy ZSO nr.2

Postautor: gustawtrzmiel » 15 mar 2015, 11:30

Za kolorystykę hali w Rzeszowie była na pewno odpowiedzielna jakaś Krysia z administracji, wybrali ją, bo 40 lat temu miała piątkę z plastyki, ot cała historia ;)
gustawtrzmiel
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 341
Na forum od: 16 paź 2014, 16:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Hetmańska] Hala sportowa przy ZSO nr.2

Postautor: Voldi » 15 mar 2015, 19:06

Przecież ta w Poznaniu to szkarada jakich mało :) Z tym, że najgorsze jest to, że nasza nie jest ani trochę lepsza, a o wiele gorsza.
Voldi
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 93
Na forum od: 18 sty 2015, 13:47

Re: [ul. Hetmańska] Hala sportowa przy ZSO nr.2

Postautor: letowniak » 15 mar 2015, 20:00

Jeśli Poznań to szkarada... to aby zachować proporcje nawet nie wiem jak nazwać tego Rzeszowskiego ...potwora wśród hall.
Chociaż fakt faktem przy dzisiejszych oszustwach w firmach budowlanych te kolory po 2 latach tak zbledną że hala już nie będzie takim bohomazem Pani Urszuli Kukulskiej która jest za to malowanie odpowiedzialna! Przed wyjściem z domu pewnie podobnie się maluje sama.
Hardkloc - developer oferujący mieszkania w najwyższej jakości klocach
letowniak
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 374
Na forum od: 21 lip 2014, 1:55

Re: [ul. Hetmańska] Hala sportowa przy ZSO nr.2

Postautor: PzD91 » 15 mar 2015, 23:16

Przesadzacie ludzie, tak jakby kolor był najistotniejszy ;)
Awatar użytkownika
PzD91
Maniak
Maniak
 
Posty: 1593
Na forum od: 16 lut 2015, 22:04
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Hetmańska] Hala sportowa przy ZSO nr.2

Postautor: parawan » 16 mar 2015, 14:01

To co wydarzylo sie z ul. Hetmanska, czy tym calym osiedlem - od bulwarów, przez Lenartowicza, Hetmanska, az do Dabrowskiego jest niestety bardzo przykre. Nie mam juz sily, aby sie na to denerwowac, pozostaje jedynie zal, ze ciekawe zalozenie urbanistyczne, niezla architektura zostaly trwale okaleczone i nie sadze, zeby na przestrzeni 20 lat potencjal, ktory tu byl zostal wykorzystany.

Co do samej hali powstalej przy V LO. Jak jest kazdy widzi, ale widzac nawet po postach na forum - niewielu rozumie.
parawan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 345
Na forum od: 12 mar 2015, 17:42

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości