[al. Powstańców W-wy] Sklep Agata Meble

Dyskusja o ukończonych projektach.

Re: [al. Powstańców W-wy] Sklep Agata Meble

Postautor: pisul » 17 paź 2016, 23:25

Szklenie wejścia:

Obrazekfot.vicomte(wkleiłem zbliżenie ze zdjęcia z innego tematu)

Pewnie na Święta Bożego Narodzenia otworzą?
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8537
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [al. Powstańców W-wy] Sklep Agata Meble

Postautor: Kacu » 18 paź 2016, 20:55

pisul pisze:Szklenie wejścia:

tu było zdjęcie

Pewnie na Święta Bożego Narodzenia otworzą?


A otwarcie nie jest przypadkiem zaplanowane na pierwszy kwartał przyszłego roku?

Tego, kto wydał pozwolenie na budowę takiego szkaradztwa zasłaniającego NG to powinni za ... nabiał na latarni powiesić :x
Kacu
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 539
Na forum od: 05 sie 2016, 16:30

Re: [al. Powstańców W-wy] Sklep Agata Meble

Postautor: vicomte » 19 paź 2016, 5:00

Kacu pisze:Tego, kto wydał pozwolenie na budowę takiego szkaradztwa zasłaniającego NG to powinni za ... nabiał na latarni powiesić :x


Kacu, to radni PIS i Stowarzyszenia Rozwój Rzeszowa pana prezydenta tego miasta, chcesz nazwiska? :D

Jako przyszły mieszkaniec osiedla za tym "szkaradztwem" , powiem koledze, że ja traktuje ten sklep jako zamiennik wielkiego ekranu akustycznego alei Powstańców, dodam, że świetnie spełnia się w tej funkcji :)

A otwarcie raczej w przyszłym roku, są na etapie rekrutacji kierowników dopiero bodajże.

Moze to i brzydkie, ale czy ktos przejdzie obok tego obojetnie?

Obrazek
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Sklep Agata Meble

Postautor: Pieczarkowy » 19 paź 2016, 16:30

zamiennik wielkiego ekranu akustycznego alei Powstańców


Te ekrany akustyczne to tragedia, jeśli ktoś mieszka na wyższych piętrach... więc może to mały pozytyw dla mieszkańców NG? ;)
Pieczarkowy
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 953
Na forum od: 27 lut 2015, 18:25

Re: [al. Powstańców W-wy] Sklep Agata Meble

Postautor: vicomte » 19 paź 2016, 16:47

Ale ja to sprawdzilem- dziala lepiej niz niejeden ekran akustyczny, zreszta w Polsce montuje sie ekrany srednie w wiekszosci, czyli 5 metrowe, wiec gwarantuje, ze pod wzgledem halasu akurat mieszkancy NG skorzystaja na sklepie.
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Sklep Agata Meble

Postautor: JanzRzeszowa » 20 paź 2016, 9:10

vicomte pisze:Ale ja to sprawdzilem- dziala lepiej niz niejeden ekran akustyczny, zreszta w Polsce montuje sie ekrany srednie w wiekszosci, czyli 5 metrowe, wiec gwarantuje, ze pod wzgledem halasu akurat mieszkancy NG skorzystaja na sklepie.


tak? a przewidziałeś hałas od wentylatorów z dachu tego marketu?, oprócz tego jak na 4 do 12 pietrze kogoś ma chronić coś co jest niższe?
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [al. Powstańców W-wy] Sklep Agata Meble

Postautor: vicomte » 20 paź 2016, 10:27

Nie jestem idiota, wiem, ze sklep bedzie generowal halas i nie tylko z wentylatorow zapewne. Ale i tak wytlumi ulice. Byles kiedys na 12 pietrze? Ja bylem, widac mam gorszy sluch, bo odglosow ulicy nie slyszalem :) Tak myslac, budowano by 25 metrowe ekrany akustyczne- ja takich nie widzialem, ale widac malo widzialem :D
vicomte
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 487
Na forum od: 23 lis 2015, 9:14

Re: [al. Powstańców W-wy] Sklep Agata Meble

Postautor: icetruck » 20 paź 2016, 11:48

taki "ekran" przyda się zwłaszcza w kontekście spacerowania między blokami, na poziomie 0 osiedla, będzie na pewno ciszej (idealnie nie będzie, bo zostaje jeszcze sikorskiego)
icetruck
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 400
Na forum od: 29 maja 2015, 11:33

Re: [al. Powstańców W-wy] Sklep Agata Meble

Postautor: pisul » 20 paź 2016, 20:58

vicomte pisze:
... A otwarcie raczej w przyszłym roku, są na etapie rekrutacji kierowników dopiero bodajże ...



Kiedyś czytałem że nowi pracownicy na miesiąc(?) szkolą się w działających już sklepach. Czyli jeśli już szukają ludzi a na parterze już płyty gipsowe kręcą to koniec jest bliski i nikt raczej z ukończonym sklepem nie będzie czekał na po święta. Jednak okres świąteczny to złote żniwa dla handlu i za duża byłaby strata dla właściciela obiektu.


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8537
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [al. Powstańców W-wy] Sklep Agata Meble

Postautor: dlugas » 24 paź 2016, 12:27

Agata szkoli przyszłych sprzedawców ok. 4-6 tygodni w istniejących już lokalizacjach (Kraków, Lublin czy Wrocław)
Dyrektora na Rzeszów chyba już wybrali. Kierowników przeróżnych działów szukają już od 2 tygodni.
Jeszcze miesiąc temu na stronie Agaty w zakładce KARIERA nie było możliwości wybrać RZESZÓW, teraz już jest.
Proces rekrutacji zatem powoli już się zaczął.
Są ogłoszenia na portalach.
Pościągają z tydzień dwa CV, wstępne rozmowy, kolejny etap i sru na szkolenia.

Czyli jak mocno ściągną poślady to za 2 miechy będzie tam handel
Co z tego, że otworzyliby np 20.12.2016 jak na meble czeka się od 2-3 dni do 4-8 tygodni.
Otwarcie góra 10-15 grudnia albo po nowym roku.
Wcześniejsze plotki mówiły, że wyrobią się na przełom lutego/marca. Skoro jednak już rekrutują to będzie to szybciej.
Z miesiąc przed "GRANDE OPENINGIEM" okolica będzie żółta. Większość bilbordów wykupiona, reklamy w radiu i TV, gazety oraz gazetki. Hasła typu "Planujesz zakup mebli? poczekaj jeszcze chwilę, Otwieramy w Twoim mieście Agata Meble ..... Sramy Promocjami !!" itp.

Co do ekranu hałasu w postaci Agaty. To fakt. Ładnie wytłumi szum aut (szczególnie po deszczu) ale nie można zapomnieć, że taki sklep generuje swój hałas od 7 rana (dostawy nie małymi autami są praktycznie non-stop pewnie do 18) wentylatory, itp. Weekendowy tetris na osiedlowych parkingach, rozjechane trawniki itp.
Każdy kij ma dwa końce.
dlugas
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 30
Na forum od: 09 mar 2016, 13:31

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości