[al. Powstańców W-wy] Sklep Agata Meble

Dyskusja o ukończonych projektach.

Re: [al. Powstańców W-wy] Sklep Agata Meble

Postautor: Ole » 14 lip 2017, 9:05

To było do przewidzenia. Początkowy zachwyt i bum zakupowy mamy za sobą. Teraz tylko normalna sprzedaż została. Gazetek mało wydają albo nie wszędzie docierają. Po wakacjach będzie lepiej - teraz wszyscy na urlopach.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2139
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: [al. Powstańców W-wy] Sklep Agata Meble

Postautor: Kristoff » 14 lip 2017, 22:47

Odnośnie samego sklepu Agata Meble to byłem tam kupić stół. Po dokładnym obejrzeniu wersji "wystawowej" zdecydowałem się na kupno. Przemiły pan poszedł sprawdzić w systemie czy są dostępne sztuki na magazynie. Dostępnych sztuk nie było - trudno. W takim razie trzeba zamówić. Na pytanie czy mogę kupić model z ekspozycji po stosownym obniżeniu ceny pan oznajmił, że nie ma takiej możliwości. Po dłuższej chwili przy komputerze było już trzech panów, którzy zawzięcie szukali stołu, aby go zamówić z magazynu. Uzyskałem informację, że stołu nie ma już nigdzie (ani w sklepie, ani na magazynie), bo już go nie produkują, po czym pan dodał, że mogę ewentualnie zakupić ten z ekspozycji (to w końcu można?). Zadzwoniłem do Agata Meble w Warszawie - są 3 sztuki. Oczywiście nie ma możliwości transportu pomiędzy sklepami, mimo że to jedna sieć. Ostatecznie stół kupiłem w Agata Meble w Warszawie i przywiozłem go na własny koszt do Rzeszowa.

Z takim podejściem do klienta nie wróżę nic dobrego.
Awatar użytkownika
Kristoff
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 255
Na forum od: 01 lip 2014, 22:35
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [al. Powstańców W-wy] Sklep Agata Meble

Postautor: tomekszal » 28 wrz 2017, 0:36

U mnie sprowadzenie z innego sklepu odbyło się bez najmniejszego problemu o.O nie wiem na kogo to zdarzyło Ci się trafić w tej obsłudze, ale mi bardzo pomógł FP na facebooku. Oni udzielili mi najwięcej informacji :) Obsługa w sklepie też była konkretna i bezproblemowa, a komoda, którą sprowadzałem naprawdę funkcjonalna i dobrej jakości.
tomekszal
Świeżak
 
Posty: 4
Na forum od: 28 wrz 2017, 0:29

Re: [al. Powstańców W-wy] Sklep Agata Meble

Postautor: dlugas » 03 lis 2017, 17:30

Agatce "wyrośnie" (a dokładnie pojawi się) za kilka miesięcy konkurencja w postaci wielkiego BRW

Co do cen w Agacie
Są tam tanizny, są i średniej oraz "wyższej" półki meble.
"Masówka". Dla mnie zbytnio wycenione. Idzie bez problemu znaleźć odpowiedniki tych samych producentów lecz o 20-30% tańsze.
Jednak Agata ściąga tych którym nie chce się szukać i kombinować. Ma się wszystko na miejscu i wielu klientów kupuje tam dużo rzeczy naraz.
dlugas
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 30
Na forum od: 09 mar 2016, 13:31

Re: [al. Powstańców W-wy] Sklep Agata Meble

Postautor: swiety » 03 lis 2017, 18:22

dlugas pisze:Agatce "wyrośnie" (a dokładnie pojawi się) za kilka miesięcy konkurencja w postaci wielkiego BRW I


Tzn? Możesz coś więcej napisać?
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2941
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [al. Powstańców W-wy] Sklep Agata Meble

Postautor: flyRZE » 03 lis 2017, 18:43

dlugas pisze:Agatce "wyrośnie" (a dokładnie pojawi się) za kilka miesięcy konkurencja w postaci wielkiego BRW

Co do cen w Agacie
Są tam tanizny, są i średniej oraz "wyższej" półki meble.
"Masówka". Dla mnie zbytnio wycenione. Idzie bez problemu znaleźć odpowiedniki tych samych producentów lecz o 20-30% tańsze.
Jednak Agata ściąga tych którym nie chce się szukać i kombinować. Ma się wszystko na miejscu i wielu klientów kupuje tam dużo rzeczy naraz.

W jakiej lokalizacji możemy spodziewać sie kolejnego blaszaka?
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [al. Powstańców W-wy] Sklep Agata Meble

Postautor: dlugas » 06 lis 2017, 17:32

Nie będzie nowego blaszaka.

Będzie w istniejącej już lokalizacji
Dam znać jak już będzie "pewne oficjalne" info
dlugas
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 30
Na forum od: 09 mar 2016, 13:31

Poprzednia

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości