[Al.Sikorskiego/Al.Armi Krajowej] Park Papieski

Dyskusja o ukończonych projektach.

Re: [Al.Sikorskiego/Al.Armi Krajowej] Park Papieski

Postautor: rafik » 10 kwie 2016, 18:50

swiety pisze:^^ Ja w niedziele byłem nad zalewem po stronie WSK i było nie setki ale tysiące osób. Dosłownie nie było miejsca gdzie rowerem przejechać, ten deptak powinien być 2 razy szerszy. Później jechałem obok Leclerca to w parku papieskim kilkanaście osób, jedynie na placu zabaw większy ruch.

Potwierdzam,nigdy nie widziałem tylu osób nad Wisłokiem.
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1065
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: [Al.Sikorskiego/Al.Armi Krajowej] Park Papieski

Postautor: pisul » 14 kwie 2016, 17:00

Miasto chyba wzięło sobie głosy krytyczne do siebie bo po jesiennych nasadzeniach kilkudziesięciu drzew i krzewów szuka firmy która dogęści park i na wiosnę:

RZESZÓW. Ogłoszono przetarg, w ramach którego wybrany zostanie wykonawca prac w Parku Papieskim... Od paru dni miasto poszukuje natomiast kolejnej ekipy, która zajmie się dalszymi pracami niezbędnymi do przeprowadzenia w najbliższych tygodniach. Chodzi o nasadzenia drzew, krzewów, bylin i traw ozdobnych oraz wykonanie dekoracyjnego trawnika.


zródło: http://www.resinet.pl/aktualnosci/rzesz ... ienia.html
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8593
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [Al.Sikorskiego/Al.Armi Krajowej] Park Papieski

Postautor: riko » 22 kwie 2016, 15:11

http://www.resinet.pl/aktualnosci/rzesz ... iasto.html


RZESZÓW. PortalSamorzadowy.pl we współpracy z Fundacją Napraw Sobie Miasto ogłosili konkurs pn. „Mieszkam tu! – Mądre pomysły na mądre miasto”. Celem akcji jest wyłonienie najciekawszych pomysłów zgłaszanych lub realizowanych w ramach budżetów obywatelskich i inicjatyw lokalnych przez mieszkańców polskich miast.

Jednym z 30 projektów zgłoszonych do konkursu jest budowa Parku Papieskiego w Rzeszowie.

Głosowanie trwa 10 maja do godz. 12:00. Dwa najlepiej ocenione projekty otrzymają specjalną nagrodę od czytelników Portalsamorzadowy.pl.

Na rzeszowski projekt głosować możecie na stronie konkursu.


riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5375
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: [Al.Sikorskiego/Al.Armi Krajowej] Park Papieski

Postautor: Sindus » 27 kwie 2016, 17:47

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Al.Sikorskiego/Al.Armi Krajowej] Park Papieski

Postautor: JanzRzeszowa » 02 maja 2016, 17:59

Sindus pisze:Obrazek Obrazek


ale tłumy....
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [Al.Sikorskiego/Al.Armi Krajowej] Park Papieski

Postautor: Sindus » 02 maja 2016, 18:49

Jakby zamontowali ekrany od obwodnicy to siedziałbym tam często(ciszej jest bliżej katedry).Człowiek chce odpocząć ,a tu hałas jak z autostrady.Ja dziękuje -wybieram naprzykład Wisłok :)
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Al.Sikorskiego/Al.Armi Krajowej] Park Papieski

Postautor: JanzRzeszowa » 02 maja 2016, 19:34

Sindus pisze:Jakby zamontowali ekrany od obwodnicy to siedziałbym tam często(ciszej jest bliżej katedry).Człowiek chce odpocząć ,a tu hałas jak z autostrady.Ja dziękuje -wybieram naprzykład Wisłok :)

A "Wisłok" zabity od kilku dni że nie można szpilki wcisnąć...
A ci głupi rzeszowianie nie wiedzą że gospodarz dał im park papieski...
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [Al.Sikorskiego/Al.Armi Krajowej] Park Papieski

Postautor: Sindus » 02 maja 2016, 20:46

DariuszB pisze:
Sindus pisze:Jakby zamontowali ekrany od obwodnicy to siedziałbym tam często(ciszej jest bliżej katedry).Człowiek chce odpocząć ,a tu hałas jak z autostrady.Ja dziękuje -wybieram naprzykład Wisłok :)

A "Wisłok" zabity od kilku dni że nie można szpilki wcisnąć...
A ci głupi rzeszowianie nie wiedzą że gospodarz dał im park papieski...

Może i 'zabity' ale wolę 'hałas' rowerów,rolkarzy i pieszych....a Wisłok to nie tylko zalew i bulwary ;)
Awatar użytkownika
Sindus
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 918
Na forum od: 02 wrz 2015, 9:24
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [Al.Sikorskiego/Al.Armi Krajowej] Park Papieski

Postautor: JanzRzeszowa » 03 maja 2016, 8:23

Sindus pisze:
DariuszB pisze:
Sindus pisze:Jakby zamontowali ekrany od obwodnicy to siedziałbym tam często(ciszej jest bliżej katedry).Człowiek chce odpocząć ,a tu hałas jak z autostrady.Ja dziękuje -wybieram naprzykład Wisłok :)

A "Wisłok" zabity od kilku dni że nie można szpilki wcisnąć...
A ci głupi rzeszowianie nie wiedzą że gospodarz dał im park papieski...

Może i 'zabity' ale wolę 'hałas' rowerów,rolkarzy i pieszych....a Wisłok to nie tylko zalew i bulwary ;)


tylko, co jeszcze? bo Gospodarz cały czas go zabudowuje i ludzie mogą tam wypoczywać w coraz trudniejszych warunkach, ale jednak..., stąd tysiące osób na tak małej powierzchni,
a park papieski stoi odłogiem z wpakowanymi >20 mln zł w to bagno...

każde miasto na świecie otwiera się na wodę, rzekę, którą posiada,tam są pompowane miliony, u nas jest oczywiście odwrotnie...sztucznie chce sie zachęcić ludzi do przebywania..., no właśnie gdzie? bo ten park nie jest nawet robiony według jakiejś koncepcji sportowo-rekraacyjnej, a innej, jedynie słusznej.
JanzRzeszowa
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 980
Na forum od: 24 lis 2015, 13:29

Re: [Al.Sikorskiego/Al.Armi Krajowej] Park Papieski

Postautor: Frodo907 » 03 maja 2016, 10:15

Ja się zastanawiam gdzie te 4 tysiące osób które głosowało na ten projekt w RBO. Bo podejrzewam ze na bulwarach :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Frodo907
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 879
Na forum od: 08 lip 2015, 19:35
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości