[ul. Warneńczyka] Archiwum Państwowe

Dyskusja o ukończonych projektach.

Re: [ul. Warneńczyka] Archiwum Państwowe

Postautor: foreigner » 26 lis 2015, 1:00

A co do poprzednich lat, to poniżej jest jak wzrastał budżet Rzeszowa w porównaniu do innych miast, od 2002.

77_TT_3 (1).jpg
77_TT_3 (1).jpg (92.12 KiB) Przeglądany 6105 razy

http://twinn.pl/?idd=6&rok=2012&page=0& ... poz=ml0%20

Prześcigają nas na przykład Kielce. I to osiągnęli to bez przyłączania tylu wiosek, jak robił Rzeszów.
foreigner
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 466
Na forum od: 06 gru 2014, 17:12

Re: [ul. Warneńczyka] Archiwum Państwowe

Postautor: onlyRzeszow » 26 lis 2015, 19:10

Nic nowego nie odkryłeś ,to nie budżet zaczął się kurczyć lecz inwestycje duże zostały ukończone dzięki którym miasto mogło zaoszczędzić sporo pieniędzy szczególnie na moście który mieszkańców miasta kosztował jedynie 18mln zł ,- 174zł w tym 145 z unii z ministerstwa ponad 11mln . Kielce wcześniej już było rozwinięte a Rzeszów nie ,musiał niemalże Ferenc wszystko od początku robić.
onlyRzeszow
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 166
Na forum od: 03 paź 2015, 10:21

Re: [ul. Warneńczyka] Archiwum Państwowe

Postautor: foreigner » 26 lis 2015, 20:29

No i miałem rację. Dalej bełkot. I bynajmniej nic nie próbuję odkrywać, to oczywista i elementarna wiedza.

To kasa z Unii wlicza się w końcu do budżetu czy nie ?
Wcześniej pisałeś:
Nie opowiadaj że kasa z unii sprawiła że miasto ma ponad miliardowy budżet.

A teraz twierdzisz, że tegoroczny budżet był wysoki bo powstawały duże inwestycje głównie ze środków głównie unijnych, podczas gdy przyszłoroczny budżet jest mniejszy, ponieważ te właśnie inwestycje zostały ukończone.

I wreszcie twierdzisz że Kielce szybciej się w ostatnich latach rozwijały bo były już wcześniej rozwinięte, a Rzeszów nie był. To mam w takim razie pytanie. Który kraj był lepiej przed 2002 rozwinięty: Polska czy Niemcy ? I który kraj od roku 2002 szybciej się rozwijał ? Niemcy oczywiście, prawda ?
foreigner
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 466
Na forum od: 06 gru 2014, 17:12

Re: [ul. Warneńczyka] Archiwum Państwowe

Postautor: onlyRzeszow » 26 lis 2015, 23:52

Tupiesz nóżkami jak twój guru Jarosław a nic z tego nie wynika, Dzięki kasie z unii na inwestycjach miasto mogło zaoszczędzić stąd nie jak w tym roku na same inwestycje poszło ponad 400zml teraz będzie lekko ponad 350, ale nie aż tyle a szczególnie z kasy od ministerstwa. To że w 2016 roku budżet będzie mniejszy nie oznacza że może się zwiększyć w kolejnym. W porównaniu do tego jaki był za czasów poprzednika czyli 330mln zł a do obecnego to niebo a ziemia. Za czasów szlachty wszystko za niego robił Walat bo nie potrafił nic, zwykły nauczyciel akademicki który powinien uczyć a nie rządzić.
onlyRzeszow
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 166
Na forum od: 03 paź 2015, 10:21

Re: [ul. Warneńczyka] Archiwum Państwowe

Postautor: foreigner » 27 lis 2015, 0:04

Ale ja nie popieram PiS i nigdy nań nie głosowałem. Możesz na forum znaleźć moje wcześniejsze wypowiedzi w których mocno po PiS jechałem.
Więc nie wiem skąd te głupie uwagi.

Dlaczego nie odpowiedziałeś na moje pytanie ? Nie zauważyłeś ?

twierdzisz że Kielce szybciej się w ostatnich latach rozwijały bo były już wcześniej rozwinięte, a Rzeszów nie był. To mam w takim razie pytanie. Który kraj był lepiej przed 2002 rozwinięty: Polska czy Niemcy ? I który kraj od roku 2002 szybciej się rozwijał ? Niemcy oczywiście, prawda ?


Poproszę o odpowiedź.
foreigner
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 466
Na forum od: 06 gru 2014, 17:12

Re: [ul. Warneńczyka] Archiwum Państwowe

Postautor: onlyRzeszow » 27 lis 2015, 15:21

Jak to nie popierasz to czemu chwalisz poprzednika ,tylko dlatego że był mniejszy dług ??? Tylko co wtedy przeciętny mieszkaniec z tego miał miasto szare ,bure !!! Jeżeli w nic sienie inwestuje to wiadomo że nie ma długu albo jest on ale mały. Jeżeli ktoś nadaje na Ferenca tylko dlatego że jest dług ,to niech wyjedzie do miasta a w zasadzie wsi gdzie go nie ma.
Chcesz kupić samochód a nie masz kasy a jesteś rentowny to bierzesz kredyt mając dług , miasto chcąc przebudować załóżmy drogę bierze kredyt aby mieć wkład własny kiedy to unia daje większość tej sumy.

Niemcy są i byli krajem rozwiniętym nawet wojna w tym im nie przeszkodziła bo w końcu to oni byli agresorem obecnie swoim tempem się rozwijają. Polska natomiast w trakcie wojny miała ten rozwój i za czasów zaborców rosyjskich zatrzymany. Od 2000 roku odczuwam raptem w tym zakresie delikatną różnice , być może nasza kraj musiał się bardziej rozwijać w danej gałęzi gospodarczej ,nawet w trakcie kryzysu mieliśmy większy wskaźnik jak się chwalił tusk PKB od niemców ahahhaha

A co do Kielc kiedy Rzeszów przyłączał nowe sołectwa to oni mieli już ludność 200 tys , najwyraźniej byli o wiele bardziej rozwinięci niż my.
onlyRzeszow
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 166
Na forum od: 03 paź 2015, 10:21

Re: [ul. Warneńczyka] Archiwum Państwowe

Postautor: dStan » 27 lis 2015, 16:02

Skończcie może już ten bezsensowny offtop, hmm? onlyRzeszow widzę że do zdania większości na temat sensu umiejscowienia archiwum państwowego przy ul. Wareńczyka i tak się nie przekona i może przy tym zostańmy.
dStan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 502
Na forum od: 30 cze 2014, 14:13

Re: [ul. Warneńczyka] Archiwum Państwowe

Postautor: foreigner » 28 lis 2015, 2:58

Już się zamykam.

I tylko tyle powiem. onlyRzeszow powinien dostać ostrzeżenie albo urlop od jakiegoś moda.
W tym samym wątku kompromitacją tego forum nazwano wypowiedzi które były niczym w porównaniu do tych głupot co on pisze.
W innych miejscach już też widziałem opinie że merytorycznie to forum leży.
Na pewno się szybko nie podniesie jeśli byle debil (trol ?) może tu wpaść i pleść do woli trzy po trzy.
I nie chodzi tu wcale o archiwum.
foreigner
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 466
Na forum od: 06 gru 2014, 17:12

Re: [ul. Warneńczyka] Archiwum Państwowe

Postautor: swiety » 28 lis 2015, 11:49

^^ Spokojnie, jak będę miał czas to przeczytam te wypociny (a trochę tego jest) i przeniesiemy posty nie związane z tematem.
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2950
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [ul. Warneńczyka] Archiwum Państwowe

Postautor: onlyRzeszow » 29 lis 2015, 12:53

foreigner pisze:Już się zamykam.

I tylko tyle powiem. onlyRzeszow powinien dostać ostrzeżenie albo urlop od jakiegoś moda.
W tym samym wątku kompromitacją tego forum nazwano wypowiedzi które były niczym w porównaniu do tych głupot co on pisze.
W innych miejscach już też widziałem opinie że merytorycznie to forum leży.
Na pewno się szybko nie podniesie jeśli byle debil (trol ?) może tu wpaść i pleść do woli trzy po trzy.
I nie chodzi tu wcale o archiwum.


Ja powiem jedno , ty powinieneś dostać bana na jaki kolwiek forum ,bo rozmawiałem z tobą na temat umiejscowienia archiwum a ty z tym związałeś inne tematy nie mające niż wspólnego z tym wątkiem. Więcej narzekasz aniżeli korzyści wprowadzasz . Jak ci sienie podobają inwestycje w Rzeszowie czy dług którego zupełnie nie rozumiesz , droga wolna jest jeszcze wiele miast do zamieszkania w których nic sienie dzieje a tobie będzie to w sam raz odpowiadać.
onlyRzeszow
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 166
Na forum od: 03 paź 2015, 10:21

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości