[ul. Warneńczyka] Archiwum Państwowe

Dyskusja o ukończonych projektach.

Re: [ul. Warneńczyka] Archiwum Państwowe

Postautor: The Answer » 04 wrz 2014, 17:23

Proszę bardzo, zrobione około 16.40. Nie zauważyłem tablicy, nie miałem też czasu chodzić dookoła. Ktoś potwierdzi na 100%, że to ta lokalizacja??

Obrazek

Obrazek
The Answer
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 24
Na forum od: 05 lip 2014, 13:54

Re: [ul. Warneńczyka] Archiwum Państwowe

Postautor: pisul » 06 wrz 2014, 20:44

Tablicy brak, za wczesny etap. Zero budowlanców tylko pusty plac z wykarczowanymi krzaczorami. Przewiezli 4 baraki i tojtoja których pilnuje ochroniarz

Obrazek
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8563
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: [ul. Warneńczyka] Archiwum Państwowe

Postautor: porteño » 17 wrz 2014, 16:24

Ohydne te wizualizacje. Całe szczęście, że z dala od centrum takie architektoniczne poczwary będą budowali.
Poza tym uważam, że wsadzanie urzędów i różnej maści budynków użyteczności publicznej pomiędzy domki jest dobrym pomysłem na ożywienie ospałych pseudo-rolnych przedmieść.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [ul. Warneńczyka] Archiwum Państwowe

Postautor: rafik » 18 wrz 2014, 16:23

Raczej przykład głupoty.Po co wsadzać takie urzędy w osiedle domków tak daleko od centrum?Żeby ktoś musiał jechać 2 razy dłużej.Kompletny bezsens.
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1065
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: [ul. Warneńczyka] Archiwum Państwowe

Postautor: porteño » 18 wrz 2014, 20:54

Zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Głupotą jest dla mnie upychanie wszystkiego w centrum, przez co robią się korki, zmniejsza się powierzchnię terenów zielonych, a miasto zamiast się rozrastać tylko powiększa kontrast między zatłoczonymi deptakami i osiedlami o charakterze wsi.

Akurat Archiwum Państwowe nie jest urzędem, w którym codziennie załatwiamy sprawy, więc po co go na siłę wciskać do i tak już ciasnego Śródmieścia?
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [ul. Warneńczyka] Archiwum Państwowe

Postautor: flyRZE » 18 wrz 2014, 22:00

Idąc tym tokiem myślenia, jak dzisiaj mielibyśmy lokować miasto Rynek wybudowałbyś w Śłocinie, a kościół Farny z 3-go Maja zostało by tam gdzie jest, na miejscu Rynku natomiast ogromne pastwisko.
Jakoś słabo teraz będzie z frekwencją na Nocy Muzeów w Archiwum Państwowym :)toż to nie urząd nie musi być w centrum.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1331
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [ul. Warneńczyka] Archiwum Państwowe

Postautor: rafik » 19 wrz 2014, 13:08

porteño pisze:Zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Głupotą jest dla mnie upychanie wszystkiego w centrum, przez co robią się korki, zmniejsza się powierzchnię terenów zielonych, a miasto zamiast się rozrastać tylko powiększa kontrast między zatłoczonymi deptakami i osiedlami o charakterze wsi.

Akurat Archiwum Państwowe nie jest urzędem, w którym codziennie załatwiamy sprawy, więc po co go na siłę wciskać do i tak już ciasnego Śródmieścia?

Ale właśnie przecież ogólnie mówi się aby zebrać urzędy w jednym miejscu obok Urzędu Marszałkowskiego więc dalsze rozdrabnianie jest bez sensu.Takie osiedle jak Słocina są daleko od ścisłego centrum i jeszcze przez długie lata będzie miało ''wiejski" charakter.
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1065
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: [ul. Warneńczyka] Archiwum Państwowe

Postautor: porteño » 19 wrz 2014, 22:21

flyRZE pisze:Idąc tym tokiem myślenia, jak dzisiaj mielibyśmy lokować miasto Rynek wybudowałbyś w Śłocinie, a kościół Farny z 3-go Maja zostało by tam gdzie jest, na miejscu Rynku natomiast ogromne pastwisko.
Jakoś słabo teraz będzie z frekwencją na Nocy Muzeów w Archiwum Państwowym :)toż to nie urząd nie musi być w centrum.

Nie podążam w takim razie za tym tokiem myślenia, bo nie widzę związku między Rynkiem i Kościołem Farnym a Archiwum Państwowym.
Jeśli za to Ty byś projektował miasto, to pewnie poza okręgiem Piłsudskiego, Szopena, Lisa-Kusi i Cieplińskiego mielibyśmy już tylko bloki i domki.
I tak mamy mikroskopijne śródmieście jak na prawie 200-tysięczne miasto, więc zamiast dodatkowo je tłoczyć czas na tchnienie odrobinę życia w inne rejony, to się nazywa rozwój.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: [ul. Warneńczyka] Archiwum Państwowe

Postautor: flyRZE » 19 wrz 2014, 23:30

Sorki, ale ja wole jak miasto wygląda tak:
Obrazek
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1331
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: [ul. Warneńczyka] Archiwum Państwowe

Postautor: Ole » 20 wrz 2014, 9:01

A gdzie to tak mają? (parkowanie dramat)
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2153
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje zrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości