IKEA

Plany, marzenia, niespełnione obietnice...

Re: IKEA

Postautor: pisul » 26 paź 2017, 14:58

Nowo otwarta Ikea w Lublinie chyba nie jest bardzo oblegana? Tak sobie przez kilka dni obserwuje na kamerce. Może faktycznie tak duży sklep meblowy musi być w licznym mieście bo inaczej puchy? W Krakowie jak kilka lat mieszkałem to zawsze przy tamtejszej Ikei korki, całe parkingi obłożone, korki w najbliższym otoczeniu a jak jechałem na obiad do nich to przypominało to tesco przed świętami Bożego Narodzenia nawet w ciągu tygodnia.


A tu w LU może lokalizacja zła albo brak autostrady? Mogą wyciągnąć wnioski i jeśli u nas powstanie za X lat może będzie to mniejszy obiekt?


http://www.kameraikealublin.pl/
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8537
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: IKEA

Postautor: django » 26 paź 2017, 20:49

Ja osobiscie nie rozumiem fenomenu tego sklepu. Bylem kilka razy. Mnie w nim nic nie kreci. Doslownie nic czym inni się tak podniecają. Nic o co trzeba bylo by tak walczyć, o co trzeba byloby tak zabiegać. Chcą niech budują, nie chcą nie będę płakał
django
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 485
Na forum od: 23 lip 2014, 19:38

Re: IKEA

Postautor: LukaszRogala » 27 paź 2017, 14:39

django pisze:Ja osobiscie nie rozumiem fenomenu tego sklepu. Bylem kilka razy. Mnie w nim nic nie kreci. Doslownie nic czym inni się tak podniecają. Nic o co trzeba bylo by tak walczyć, o co trzeba byloby tak zabiegać. Chcą niech budują, nie chcą nie będę płakał

Zaletą są w sumie całkiem tanie meble o dobrej jakości. Chciałbym żeby w te ikeowskie meble wyposażali mieszkania wszyscy wynajmujący. Wtedy unikałoby się PRLu. :)
Awatar użytkownika
LukaszRogala
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 112
Na forum od: 22 lip 2015, 6:39
Lokalizacja: Warszawa/Rzeszów

Re: IKEA

Postautor: porteño » 28 paź 2017, 11:47

IKEA i dobra jakość w jednym zdaniu? :?
Przecież ich meble to straszna lipa, na Zachodzie wręcz meble Ikei są synonimem tandety, coś à la Tesco. Kupuje się tam tylko dlatego, że jest tanio.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: IKEA

Postautor: LukaszRogala » 30 paź 2017, 10:48

Co kto lubi. Fajne i lekkie wyposażenie można kupić za grosze.
Awatar użytkownika
LukaszRogala
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 112
Na forum od: 22 lip 2015, 6:39
Lokalizacja: Warszawa/Rzeszów

Re: IKEA

Postautor: rafal987 » 09 lis 2017, 15:42

Jak dla mnie sklep jest niezły, ceny przystępne. Znajdzie się też design dla minimalistów. Co kto lubi.
rafal987
Świeżak
 
Posty: 1
Na forum od: 09 lis 2017, 15:38
Lokalizacja: Rzeszów

Re: IKEA

Postautor: Ole » 10 lis 2017, 11:43

Teraz już teoretycznie można zamawiać przez internet a dostarczą z Krakowa. Nawet ceny transportu znośne.
Jest alternatywa - firma wozi wedle zamówień po cenie z dowozem. Jest ich kilka "kupujzdomu", "dowozikea" itp.
Jak chcesz zjeść klopsiki to już trzeba się wybrać.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2139
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: IKEA

Postautor: Tela » 29 lis 2017, 21:25

IKEA to zwykła masówka, jakością nie grzeszy jednak jest to dobry sposób na urządzenie całego mieszkania w jednym miejscu.
Tela
Świeżak
 
Posty: 6
Na forum od: 21 paź 2017, 22:31

Re: IKEA

Postautor: bogdanoo » 15 sty 2018, 22:14

dostałem informację (co prawda nie jest ona zweryfikowana), że IKEA nabyła działkę w okolicy ulicy Lubelskiej (gdzieś niedaleko nowo budowanych bloków). Nic więcej nie wiem, może na dniach się czegoś więcej dowiem.
Awatar użytkownika
bogdanoo
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 25 lis 2017, 21:32

Re: IKEA

Postautor: jasiop » 15 sty 2018, 22:47

bogdanoo pisze:dostałem informację (co prawda nie jest ona zweryfikowana), że IKEA nabyła działkę w okolicy ulicy Lubelskiej ...

;-)
powiem Ci że w 99,99 % nie będzie ona zweryfikowana ...
Rz - Nowe Miasto
jasiop
Maniak
Maniak
 
Posty: 1440
Na forum od: 18 lis 2014, 22:48

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje niezrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości