IKEA

Plany, marzenia, niespełnione obietnice...

Re: IKEA

Postautor: Person » 15 sty 2018, 22:58

Ikea otwiera punkt zamówień i projektowania w MH
Person
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 142
Na forum od: 02 lip 2014, 15:08
Lokalizacja: Rzeszów

Re: IKEA

Postautor: WoJa » 17 sty 2018, 9:42

Co wy tak pompujecie ten wątek. Naprawdę dla was to jakaś mega ważna inwestycja?
WJ
WoJa
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 453
Na forum od: 01 gru 2016, 12:05

Re: IKEA

Postautor: bogdanoo » 17 sty 2018, 11:43

WoJa pisze:Co wy tak pompujecie ten wątek. Naprawdę dla was to jakaś mega ważna inwestycja?



zwróć uwagę, że w przypadku każdego przecieku informacji, danych, publikacji prasowych wrzucane są nowe informacje dot. danej inwestycji, podobnie rzecz ma się z IKEA.
Awatar użytkownika
bogdanoo
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 25 lis 2017, 21:32

Re: IKEA

Postautor: WoJa » 17 sty 2018, 13:47

Tutaj to jest bicie piany - 11 stron przecieków?
WJ
WoJa
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 453
Na forum od: 01 gru 2016, 12:05

Re: IKEA

Postautor: bogdanoo » 24 sty 2018, 22:11

bogdanoo pisze:dostałem informację (co prawda nie jest ona zweryfikowana), że IKEA nabyła działkę w okolicy ulicy Lubelskiej (gdzieś niedaleko nowo budowanych bloków). Nic więcej nie wiem, może na dniach się czegoś więcej dowiem.



dostałem weryfikacje i potwierdzenie,
chodzi o bella doline
info z samej góry tzn. z ratusza :) ;)
Awatar użytkownika
bogdanoo
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 25 lis 2017, 21:32

Re: IKEA

Postautor: Ole » 25 sty 2018, 15:54

Czyli będzie Bella Ikea ? To w Świlczy niech sobie zrobią produkcję... :D
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2139
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: IKEA

Postautor: jasiop » 25 sty 2018, 19:20

bogdanoo pisze: dostałem weryfikacje i potwierdzenie, ... info z samej góry tzn. z ratusza :) ;)

opowieści z mchu i paproci ... ;-)
Rz - Nowe Miasto
jasiop
Maniak
Maniak
 
Posty: 1440
Na forum od: 18 lis 2014, 22:48

Re: IKEA

Postautor: riko » 30 sty 2018, 17:27

http://www.resinet.pl/aktualnosci/rzesz ... zowie.html




RZESZÓW. Szwedzkie przedsiębiorstwo otwiera czwarty punkt odbioru w kraju i pierwszy na Podkarpaciu. Od 2 lutego będziemy mogli dokonywać pierwszych zamówień.

Jak informuje IKEA, rzeszowski Punkt Odbioru Zamówień będzie wyjątkowy i pierwszy taki w Polsce. Z czym to się wiążę? Czego możemy się spodziewać? Przekonamy się o tym już 2 lutego podczas oficjalnego otwarcia o godz. 09.00. Punkt zlokalizowany jest na poziomie "0" w centrum handlowym Millenium Hall.

Szczegóły funkcjonowanie rzeszowskiego Punktu Odbioru Zamówień poznamy już wkrótce. Możemy jedynie przypuszczać, że będzie on działał na podobnych zasadach jak Punkty w Kaliszu, Opolu i Szczecinie.

W przypadku już istniejących Punktów Odbioru Zamówień IKEI, zamówień dokonujemy poprzez stron e internetową lub telefonicznie. Na odbiór zamówionych towarów mamy 3 dni. Reklamacje możemy składać do 14 dni od odbioru, a cena dostawy do Punktu Odbioru wynosi 29 zł bez względu na ilość i wagę zamówionych produktów.



riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: IKEA

Postautor: riko » 31 sty 2018, 17:23

http://www.resinet.pl/aktualnosci/rzesz ... zowie.html




RZESZÓW. Szwedzkie przedsiębiorstwo otwiera czwarty punkt odbioru w kraju i pierwszy na Podkarpaciu. Od 2 lutego będziemy mogli dokonywać pierwszych zamówień.

Jak informuje IKEA, rzeszowski Punkt Odbioru Zamówień będzie wyjątkowy i pierwszy taki w Polsce. Z czym to się wiążę? Czego możemy się spodziewać? Przekonamy się o tym już 2 lutego podczas oficjalnego otwarcia o godz. 09.00. Punkt zlokalizowany jest na poziomie "0" w centrum handlowym Millenium Hall.

Szczegóły funkcjonowanie rzeszowskiego Punktu Odbioru Zamówień poznamy już wkrótce. Możemy jedynie przypuszczać, że będzie on działał na podobnych zasadach jak Punkty w Kaliszu, Opolu i Szczecinie.

W przypadku już istniejących Punktów Odbioru Zamówień IKEI, zamówień dokonujemy poprzez stron e internetową lub telefonicznie. Na odbiór zamówionych towarów mamy 3 dni. Reklamacje możemy składać do 14 dni od odbioru, a cena dostawy do Punktu Odbioru wynosi 29 zł bez względu na ilość i wagę zamówionych produktów.






Obrazek
riko
Moderator
Moderator
 
Posty: 5356
Na forum od: 04 lut 2015, 14:42
Lokalizacja: Głogów Małopolski

Re: IKEA

Postautor: Pieczarkowy » 31 sty 2018, 19:03

Super. Akurat miałem zamawiać rzeczy z Ikei, więc w przypadku mniejszych rzeczy - skorzystam. W przypadku większych, będę wolał zamówić kuriera z Krakowa, który jest niewiele droższy, a wniesie mi rzeczy na moje piętro. ;) Fajnie jednak, że Rzeszów nie jest już dla Ikei 3 światem.
Pieczarkowy
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 953
Na forum od: 27 lut 2015, 18:25

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje niezrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości