IKEA

Plany, marzenia, niespełnione obietnice...

Re: IKEA

Postautor: gustawtrzmiel » 26 lis 2014, 21:34

porteño pisze:A po co nam ta IKEA? Toż to synonim tandety - taka meblowa Biedronka.

Lepiej bym tego nie ujął ;)
gustawtrzmiel
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 341
Na forum od: 16 paź 2014, 16:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: IKEA

Postautor: Kognakus » 27 lis 2014, 2:48

Jest pomysł zrobienia IKEI w MH… to nie żart!
Awatar użytkownika
Kognakus
Administrator
Administrator
 
Posty: 344
Na forum od: 20 cze 2014, 22:05
Lokalizacja: Staromieście

Re: IKEA

Postautor: peter » 27 lis 2014, 8:26

Ikea to raczej ogromne powierzchniowo sklepy a w MH tak duzych lokali niema, najwiekszy z nich bedzie po avansie okolo 2tys metrow z powierzchnia magazynowa. Chyba ze mh dobuduje pietro zapas i projekt napewno jeszcze posiadaja ;)
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1304
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: IKEA

Postautor: mluben » 27 lis 2014, 8:30

peter pisze:Ikea to raczej ogromne powierzchniowo sklepy a w MH tak duzych lokali niema, najwiekszy z nich bedzie po avansie okolo 2tys metrow z powierzchnia magazynowa. Chyba ze mh dobuduje pietro zapas i projekt napewno jeszcze posiadaja ;)


Wg mnie tylko dobudowanie ostatniego planowanego piętra wchodzi w grę. IKEA by na tym skorzystała i MH a podkulskiemu by cisnienie odrazu skoczyło z zazdrości :)
mluben
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 45
Na forum od: 25 lis 2014, 8:37

Re: IKEA

Postautor: dante » 27 lis 2014, 8:41

Łatwiej i taniej bedzie przebudować Reala aby przekształcić go później w market Ikea..; :roll: ... Jula multimarkety mogą do MH wejść... do galerii echo w Kielcach właśnie wchodzą z przytupem... 8-)
dante
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 63
Na forum od: 06 lis 2014, 21:17

Re: IKEA

Postautor: rafik » 27 lis 2014, 10:22

Tym bardziej że w Millenium jest przestrzeń na dobudowanie kolejnego piętra.Są już ściany i filary.Kto uważnie śledził budowę na ex forum ten wie ocb ;)
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1065
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: IKEA

Postautor: Kognakus » 27 lis 2014, 12:17

Weźcie jeszcze pod uwagę że Pan P. może za niedługo stać się jedynym właścicielem MH ( teraz ma 49% ), jak będzie miał całość to może przerobić MH że np. zabuduje swój plac "eventowy" (tak tak to jego działka) i częśc sklepów przeniesie do GRZ a na dole zrobi IKEA.
Awatar użytkownika
Kognakus
Administrator
Administrator
 
Posty: 344
Na forum od: 20 cze 2014, 22:05
Lokalizacja: Staromieście

Re: IKEA

Postautor: peter » 27 lis 2014, 16:26

Raczej nie realny pomysł, na poziomie 0 w MH same sieciówki, R.P. najemców nie przeniesie bo te same marki ma u siebie a poza tym GR nie ma już wolnych lokali został jeden większy po ADL i z 1 jakiś mniejszy kolejny powód to czynsz za taka powierzchnie na całym poziomie 0 to koszt 4mln?. Powiedz skąd masz takie info? Ja mogę porozmawiać z dyrektorem marketingu, podpytać ale wątpię.
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1304
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: IKEA

Postautor: porteño » 27 lis 2014, 16:38

mluben pisze:
peter pisze:Ikea to raczej ogromne powierzchniowo sklepy a w MH tak duzych lokali niema, najwiekszy z nich bedzie po avansie okolo 2tys metrow z powierzchnia magazynowa. Chyba ze mh dobuduje pietro zapas i projekt napewno jeszcze posiadaja ;)


Wg mnie tylko dobudowanie ostatniego planowanego piętra wchodzi w grę. IKEA by na tym skorzystała i MH a podkulskiemu by cisnienie odrazu skoczyło z zazdrości :)

Wy tak na poważnie z tymi "niema", "odrazu", "napewno", "nie realny"? :o Czy na karb literówek to złożycie?
A odnośnie do IKEI w Millenium, to nie sądzę, aby ten pomysł przeszedł w obecnych gabarytach galerii, a w przebudowę ciężko mi uwierzyć.
porteño
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1022
Na forum od: 24 lip 2014, 18:02

Re: IKEA

Postautor: Kognakus » 27 lis 2014, 22:09

Peter nie ma wolnych lokali bo wszyscy są związani umowami. Jestem przekonany że część osób by chciała wyjść z takiej galerii ale nie może. Co do MH to za 2 lata zaczną się kończyć pięcioletnie umowy i myślę że zrobią się pustki. Wielkie sieciowe sklepy nie płacą czynszu od powierzchni, ale od sprzedaży. Na mieście chodzą takie plotki o których pisałem wyżej.
Awatar użytkownika
Kognakus
Administrator
Administrator
 
Posty: 344
Na forum od: 20 cze 2014, 22:05
Lokalizacja: Staromieście

PoprzedniaNastępna

Wróć do Inwestycje niezrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości