[Al. J. Piłsudskiego] Nowy gmach Urzędu Miasta (55m ?)

Plany, marzenia, niespełnione obietnice...

Re: [Al. J. Piłsudskiego] Nowy gmach Urzędu Miasta (55m ?)

Postautor: Pieczarkowy » 01 kwie 2019, 13:56

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Właśnie jak to czytałem @bogdanoo to mi się zaczęło przykro robić, że takie informacje co roku okazują się żartem. Szkoda, bo byłoby cudownie.
Pieczarkowy
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 953
Na forum od: 27 lut 2015, 18:25

Re: [Al. J. Piłsudskiego] Nowy gmach Urzędu Miasta (55m ?)

Postautor: bogdanoo » 01 kwie 2019, 14:41

w sumie dla Ratusza i UM, jeżeli chodzi o nowe inwestycje i ich zapowiedzi to każdy dzień jest prima aprilis :lol:
Awatar użytkownika
bogdanoo
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 25 lis 2017, 21:32

Re: [Al. J. Piłsudskiego] Nowy gmach Urzędu Miasta (55m ?)

Postautor: pisul » 04 gru 2023, 18:33

Ta sama działka kolejny konkurs i kolejne zmarnowane kolejne pieniądze podatnika. Jak u Barei - "Nie będzie kabaretu będzie chór."
Czasem sobie myślę że tu głównie chodzi o gonienie króliczka a nie o zbudowanie czegokolwiek. Miał być nowy ratusz i kilka urzędów w jednym miejscu a będzie kolejna aula i biblioteka. Inny portal pisze znowu o bibliotece + "sali koncertowo-widowiskowej":



Miasto ogłasza kolejny konkurs architektoniczny. Miał być ratusz, a będzie nowoczesna biblioteka.

Księgozbiór "Biblioteki Nowej" ma pomieścić 350 tys. woluminów. Wewnątrz będzie też sala audiowizualna na co najmniej 200 miejsc oraz przestrzeń ekspozycyjna. Niebawem poznamy firmę, która przygotuje konkurs architektoniczno-urbanistyczny...

źródło: https://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,3 ... eke-w.html



Kolejne zmarnowane pieniądze. Po tym czerwonym koszmarze z cegły z recyclingu który ma być budowany obok starego rynku aż boję się co tu wywiną. I po co kolejna aula Fijołkowi? Dziś budować bibliotekę to jak w erze smartfonów i internetu budować fabryke pagerów.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8535
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Poprzednia

Wróć do Inwestycje niezrealizowane

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości