Zapowiedzi inwestycyjne

Aktualności dotyczące rzeszowskich inwestycji.

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: bogdanoo » 29 sty 2019, 10:20

Eternit:
tak to Lwowska, tutaj zrobiłem porównanie.
Więcej na stronie 72.
bogdanoo pisze:w sumie całkiem możliwe - na zbliżeniu widać, że na wizualizacji jest ulica Lwowska.
Obrazek
Jest to rzut od strony Ronda w kierunku Szpitala, także ten budynek może powstać
Obrazek



W przypadku tego co pisałem o lokalizacji to miałem na myśli ten prostokątny białą elewacją ze strony 76


peter:
A ten nowy biurowiec Developresu nie był zapowiadany w okolicach obecnych biurowców na Lubelskiej?
Awatar użytkownika
bogdanoo
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 25 lis 2017, 21:32

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: Nikoś » 29 sty 2019, 11:19

Czy budowa biurowca niemal przy samym szpitalu to rozsądne wyjście ? fakt lepsze to niż te obecne budyneczki, ale nie zapominajmy o głównym problemie dojazd + parking
Nikoś
Maniak
Maniak
 
Posty: 2322
Na forum od: 05 wrz 2015, 12:09

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: yogi123 » 30 sty 2019, 16:21

To jest ten opis zapowiadanego biurowca przez Developres. Porównując opis i makietę to nie zgadzałoby się ilość kondygnacji naziemnych. Chyba, ze inaczej będą połączone te piętra.
Firma DevelopRes nabyła nowy grunt pod budowę kolejnego biurowca w Rzeszowie. Obiekt o powierzchni 20 tys. mkw. powstanie niedaleko centrum w dobrze skomunikowanej części Rzeszowa, umożliwiającej szybki dojazd zarówno do lotniska jak i Autostrady A4. To drugi biurowiec spółki, która specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym. – Widzimy rosnące zainteresowanie biurami w Rzeszowie dlatego coraz śmielej wchodzimy na ten rynek – mówi portalowi PropertyNews.pl Radosław Walas, członek zarządu spółki DevelopRes. Budowa biurowca ma ruszyć jeszcze w 2019 roku. DevelopRes dopełnia formalności związane z zakupem działki pod biurowiec. Deweloper planuje budowę obiektu o wysokości 55 metrów. Biurowiec zajmie 12 kondygnacji naziemnych.

- Zainteresowanie biurami w Rzeszowie stale rośnie. Popyt napędzają głównie firmy z sektora BPO, które wynajmują biura o powierzchni nawet kilku tysięcy metrów – mówi Radosław Walas, członek zarządu spółki DevelopRes. – To nasza druga biurowa inwestycja, ale pewnie nie ostatnia.

DevelopRes ma już w portfelu jeden biurowiec w Rzeszowie. To SkyRes Warszawska o powierzchni 20 tys. mkw. zlokalizowany przy ul. Warszawskiej 18. Obiekt otrzymał międzynarodowy certyfikat LEED na poziomie Gold za nowatorskie, proekologiczne rozwiązania.

http://www.propertynews.pl/biura/biurow ... 67777.html
yogi123
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 296
Na forum od: 06 sie 2016, 11:42

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: ETernit » 31 sty 2019, 14:41

Najwyraźniej zmienili projekt na inny i biurowiec MWM nie będzie realizowany. Stąd takie lakoniczne odpowiedzi z biura architektonicznego.

Lokalizacja się zgadza.
ETernit
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 329
Na forum od: 15 paź 2015, 18:53

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: harpun » 01 lut 2019, 21:36

Projekty kopiuj/wklej - ala projekty dla Echo-Investment (Kraków, Katowice) A czy czasem nie jest to Face to Face w Katowicach?
harpun
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 378
Na forum od: 05 sie 2014, 22:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: parawan » 02 lut 2019, 17:12

coz, umowmy sie, ze MWM to nie JEMSi ;) a projekt troche "podobny" do Bałtyku w Poznaniu projektu MVRDV
parawan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 341
Na forum od: 12 mar 2015, 17:42

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: swiety » 05 lut 2019, 0:06

Szykuje się kolejna inwestycja wzdłuż al. Armii Krajowej na północ od budynku SPAR. Oby budynek prezentował się ciekawie to będzie szansa na dobrą linie zabudowy tej strony AK.

Obrazek

Obrazek
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2942
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: bogdanoo » 05 lut 2019, 14:19

^^ Budynek już pojawił się u nas na forum w październiku. Widziałem wizkę budynku i jedynie mogę napisać że będzie ładny i pasujący do linii AK :D

WoJa pisze:Na prawo od SPAR coś się pojawiło na mapach. Oby kolejny pasujący do nowych budynków biurowych :-)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
bogdanoo
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 25 lis 2017, 21:32

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: bogdanoo » 05 lut 2019, 14:30

Apropos, to MWM wrzucili dzisiaj filmik z ostatniej inwestycji tj. tej

Obrazek

i w tym filmiku zrobilem kilka zrzutów podpowiadajacych gdzie to powstanie :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Prawdopodobnie chodzi o Rondo Pobitno, a ten budynek na lewo z 2giego zrzutu jest wstępnym szkicem (?). Tylko ten rejon przychodzi mi do głowy, żeby była możliwość budowy.

PS. na geoportalu jeszcze nic tam nie ma :roll:
Obrazek

źródło zrzutów, film facebookowy: https://pl-pl.facebook.com/MWMarch/vide ... 290466531/
Awatar użytkownika
bogdanoo
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 25 lis 2017, 21:32

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: flyRZE » 05 lut 2019, 14:46

Wcześniej wydawało mi się, że będzie to róg Handlowej i Batalionów Chłopskich, bo w tle wizki jest taki budynek z elewacją podobną do tego gdzie mieści się strabag, nawet działka pasuje, ale tam nie ma rondo to chyba nie to.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

PoprzedniaNastępna

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości