Zapowiedzi inwestycyjne

Aktualności dotyczące rzeszowskich inwestycji.

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: flyRZE » 22 lis 2017, 15:45

Pieczarkowy pisze:Aktualnie wygląda to tak:

Obrazek

Obrazek

Jak wczoraj przyjeżdżałem to chyba już jest wykopana dziura.
flyRZE
Maniak
Maniak
 
Posty: 1327
Na forum od: 15 lip 2014, 11:42

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: dlugas » 10 gru 2017, 11:45

Nie wiem czy to dobre miejsce na ten post. Jednak News to news

Black Red White w Rzeszowie przejdzie konkretną przemianę.

Powstanie jeden wielki sklep w Galerii Nova
Cała "nowa" część (minus rossman i apteka) Galerii to będzie tylko BRW. Parter oraz piętro
Od lutego 2018 zaczną dostosowywać/remontować piętro, a za kilka miesięcy (wersji jest kilka) przejdą do parteru. Finalnie będzie jedno wielkie BRW, zapewne aby troszkę po konkurować z Agata meble.
Ogłoszeń o pracę chyba jeszcze nie ma, zatem można przypuszczać, że "grande otwarcie" będzie nie wcześniej niż wiosna/początek lata.
Rejtana jest obecnie chyba jednym z najlepszych miejsc na lokowanie powierzchni handlowych
dlugas
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 30
Na forum od: 09 mar 2016, 13:31

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: Pieczarkowy » 10 gru 2017, 18:17

dlugas pisze:Nie wiem czy to dobre miejsce na ten post. Jednak News to news

Black Red White w Rzeszowie przejdzie konkretną przemianę.

Powstanie jeden wielki sklep w Galerii Nova
Cała "nowa" część (minus rossman i apteka) Galerii to będzie tylko BRW. Parter oraz piętro
Od lutego 2018 zaczną dostosowywać/remontować piętro, a za kilka miesięcy (wersji jest kilka) przejdą do parteru. Finalnie będzie jedno wielkie BRW, zapewne aby troszkę po konkurować z Agata meble.
Ogłoszeń o pracę chyba jeszcze nie ma, zatem można przypuszczać, że "grande otwarcie" będzie nie wcześniej niż wiosna/początek lata.
Rejtana jest obecnie chyba jednym z najlepszych miejsc na lokowanie powierzchni handlowych


No bez sensu przecież. :evil:
Teraz ta galeria jest użyteczna, bo właśnie jest tam ciekawy wybór sklepów... a po zmianie...
Pieczarkowy
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 956
Na forum od: 27 lut 2015, 18:25

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: Ole » 10 gru 2017, 21:15

No nie wiem czy taki JYSK się wyprowadzi.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2153
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: dlugas » 11 gru 2017, 18:10

Pieczarkowy pisze:
dlugas pisze:Nie wiem czy to dobre miejsce na ten post. Jednak News to news

Black Red White w Rzeszowie przejdzie konkretną przemianę.

Powstanie jeden wielki sklep w Galerii Nova
Cała "nowa" część (minus rossman i apteka) Galerii to będzie tylko BRW. Parter oraz piętro
Od lutego 2018 zaczną dostosowywać/remontować piętro, a za kilka miesięcy (wersji jest kilka) przejdą do parteru. Finalnie będzie jedno wielkie BRW, zapewne aby troszkę po konkurować z Agata meble.
Ogłoszeń o pracę chyba jeszcze nie ma, zatem można przypuszczać, że "grande otwarcie" będzie nie wcześniej niż wiosna/początek lata.
Rejtana jest obecnie chyba jednym z najlepszych miejsc na lokowanie powierzchni handlowych


No bez sensu przecież. :evil:
Teraz ta galeria jest użyteczna, bo właśnie jest tam ciekawy wybór sklepów... a po zmianie...

Dla BRW ma widocznie sens.
Dla galerii także, co miesiąc przez 5-10 lat spływa jak w zegarku określona kwota na konto
Dla klientów galerii to zależy.

----------
JYSK zmienia lokal na ten po BRW.Czyli leci z "nowej" części galerii, do "starej". Raczej w tej starej muszą teraz wreszcie dorobić klimatyzację itp. bo była ona tylko w tej nowej postawionej 7 lat temu

Kilka sklepów wylatuje z obiektu całkowicie, kilka zmienia tylko miejsce w Galerii, a parę zostaje bez zmian(tych jest najmniej)

Jeszcze minie ok. pół roku zanim otworzą "NOWE, LEPSZE i WIĘKSZE BRW" w Rzeszowie
Dla mnie osobiście jest to z dupy pomysł, lecz widocznie przespali pewne sprawy i dopiero pojawienie się AGATY zmusiło ich do podjęcia ostatecznych kroków.
Widocznie nie mieli możliwości lub wystarczających chęci, aby wzorem AGATY wybudować swój budynek w jakimś ciekawym miejscu.
dlugas
Rozkręca się
Rozkręca się
 
Posty: 30
Na forum od: 09 mar 2016, 13:31

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: swiety » 28 gru 2017, 10:59

Dobra wiadomość :

Zrujnowany dworek i park na Słocinie sprzedany. Wiemy, co tam powstanie

0Zabytkowy dworek Chłapowskich wreszcie odzyska dawny blask. Kościół sprzedał go wraz z częścią parku na osiedlu Słocina. Nowym właścicielem jest firma budowlana AJ Profibud, która w Rzeszowie wykonała m.in. remont pałacu Lubomirskich. Firma ma już pomysł na obiekt.

Park na Słocinie mógłby być jednym z najładniejszych w Rzeszowie. A dworek - ozdobą parku w samym jego środku. Póki co popada w coraz większą ruinę. Obiekt wchodził niegdyś w skład zespołu dworskiego Chłapowskich. Razem z całym parkiem, domkiem myśliwskim, spichlerzem, stajniami i oborą zajmuje około sześć hektarów powierzchni.

http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34 ... o-tam.html
swiety
Moderator
Moderator
 
Posty: 2950
Na forum od: 22 cze 2014, 19:11
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: pixeolo » 28 gru 2017, 12:30

To jest raczej skandal niz dobra informacja - kuria otrzymała ten dworek od miasta z przeznaczeniem na cele kulturalno-mieszkalne, dworek i park miały byc udostępnione mieszkańców. Teraz prywatny właściciel może tam zrobić co chce...
pixeolo
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 407
Na forum od: 10 lip 2014, 17:00

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: ETernit » 28 gru 2017, 12:40

dlugas pisze:...Jeszcze minie ok. pół roku zanim otworzą "NOWE, LEPSZE i WIĘKSZE BRW" w Rzeszowie...


Coraz głośniej mówi się, że z Przemysłowej wynosi się Majster. Tam jest dopiero duże zaplecze pod wielkopowierzchniowe sklepy. Jak dla mnie, lokalizacja ok dla BRW.
ETernit
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 330
Na forum od: 15 paź 2015, 18:53

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: Zyrtec » 28 gru 2017, 15:10

ETernit pisze:
dlugas pisze:...Jeszcze minie ok. pół roku zanim otworzą "NOWE, LEPSZE i WIĘKSZE BRW" w Rzeszowie...


Coraz głośniej mówi się, że z Przemysłowej wynosi się Majster. Tam jest dopiero duże zaplecze pod wielkopowierzchniowe sklepy. Jak dla mnie, lokalizacja ok dla BRW.


Przed Świętami na mieście wisiały tablice reklamowe o 50% obniżce cen z powodu likwidacji Majstra.
Zyrtec
Bywalec
Bywalec
 
Posty: 58
Na forum od: 29 cze 2014, 16:13

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: ETernit » 28 gru 2017, 15:30

Ole pisze:Tyle że BRW już tam miał salon ...

Ale nie taki duży! Z tego co wiem, są dążenia, żeby wybudować BRW wielkości co najmniej Agaty Meble :)
ETernit
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 330
Na forum od: 15 paź 2015, 18:53

PoprzedniaNastępna

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości