Zapowiedzi inwestycyjne

Aktualności dotyczące rzeszowskich inwestycji.

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: pisul » 23 mar 2015, 21:12

Tylko na zdjęciu parking na poziomie Zero a nie -1(piwnica) Moge się oczywiście mylić ale tesco ma kłopoty finansowe, real sprzedany auchan, obok tesco. Jeśli miałby być kolejny hipermarket to tani blaszak a nie drogi wielokondygnacyjny bo to są koszty. Teraz biedronka i ridl wykańcza wszystko i brak uzasadnienia ekonomicznego na budowe kolejnych o podobnym asortymencie. A biedronka od miejsca gdzie kopią to mniej jak 300 metrów
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8602
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: Boss » 23 mar 2015, 21:32

Grupa Schwarz czyli Lidl i Kaufland kasę na inwestycję ma, zawodowo jestem w różnych marketach Kauflanda przynajmniej pięć razy tygodniowo.
Zobaczcie jak zaopatrzony jest nowy Kaufland w Krośnie a jest to mniejszy format od tego który zapewne byłby przy Okulickiego, Supermarket Tesco stojący przy Broniewskiego dla Kauflanda nie jest żadną konkurencją.
Pozdrawiam Marcin
www.pbase.com/fotogrzebyk
Awatar użytkownika
Boss
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 200
Na forum od: 30 cze 2014, 22:31
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: peter » 23 mar 2015, 21:40

Decatlon na 100% nie w tym miejscu, miał powstać koło reala ale w strone polfy
peter
Maniak
Maniak
 
Posty: 1308
Na forum od: 04 paź 2014, 18:21

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: SzymeqK » 25 mar 2015, 14:43

Orientuje się ktoś co się dziej na os. Krakowska Południe? Przy skrzyżowaniu Krakowskiej i Witosa ogrodzili cz. terenu i rozłożyli betonowe płyty :D
SzymeqK
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 140
Na forum od: 27 sty 2015, 0:41

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: rabusar » 25 mar 2015, 16:21

Przy Lewakowskiego ma powstać wysoka mieszkaniówka (10 pięter + 2 poziomy garażu), więc może to to? :) Ma powstać na wolnej działce pomiędzy pawilonami wzdłuż Krakowskiej a blokami na Solarza.
Awatar użytkownika
rabusar
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 189
Na forum od: 16 sty 2015, 12:33

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: SzymeqK » 25 mar 2015, 17:41

Ee no to faktycznie :D już się bałem, że postawią parterowy klocek i otworzą tam osiedlowy sklepik :lol: ufff
SzymeqK
Bywalec+
Bywalec+
 
Posty: 140
Na forum od: 27 sty 2015, 0:41

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: parawan » 25 mar 2015, 19:40

jakies szczegoly odnosnie tego Lewakowskiego? kto jest inwestorem?
parawan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 345
Na forum od: 12 mar 2015, 17:42

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: gustawtrzmiel » 25 mar 2015, 20:44

pisul pisze:Mam newsa. Na działce Agrohurtu zburzyli wszystkie budynki i z tego co się dowiedziałem będzie tam jakaś zagraniczna galeria, coś związane z handlem? Teraz kopią na kilka metrów i przygotowują działke pod budowe dla innej firmy. Tylko nie wiedzą co to będzie albo nie chcieli powiedzieć. Każda sieć ma już swoją placówke u nas no może oprócz ikei. Po drugiej stronie tesco. To co do tej pory wykopali to kilka takich tesco wchodzi. Więc to będzie naprawde duże gabarytowo. No i albo parking podziemny pod albo kondygnacja pod handel?

Są dwie tablice ale o burzeniu budynków. Kopara w środku. Lokalizacja to między wieżą telewizyjną a biurowcem Skyresu tak coś pośrodku.

Obrazek

Pisul, za dużo zakreśliłeś na tym zdjęciu, działka pod budowę tego czegoś jest mniejsza, nowy budynek Agromy zostaje, postawili go kilka miesięcy temu i nie ma mowy o burzeniu.
Ostatnio zmieniony 25 mar 2015, 20:49 przez gustawtrzmiel, łącznie zmieniany 1 raz
gustawtrzmiel
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 342
Na forum od: 16 paź 2014, 16:06
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: pisul » 25 mar 2015, 20:49

Bo bardziej poglądowo znaczyłem niż jak geodeta. Niedługo powinny być zaktualizowane mapy google to będzie widać ile wykopali.
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8602
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

Re: Zapowiedzi inwestycyjne

Postautor: gustawtrzmiel » 25 mar 2015, 20:52

pisul pisze:Bo bardziej poglądowo znaczyłem niż jak geodeta.

No spoko, ale geodeta by się nie walnął o 1/5 terenu ;) Ok, nieważne, po prostu plac jest mniejszy ;).
gustawtrzmiel
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 342
Na forum od: 16 paź 2014, 16:06
Lokalizacja: Rzeszów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Newsy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości