Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Wasze uwagi, zastrzeżenia i pomysły dotyczące forum

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: iamRZE » 20 maja 2018, 12:37

Mimo starań Ole wciąż pojawiają się posty z cytatami postów poprzednich. Może warto działać systemowo i usunąć przycisk "cytuj" z ostatniego postu w temacie. Można to zrobić zmieniając plik "viewtopic_body.html" w szablonie forum (styles/prosilver/template/viewtopic_body.html). Po całym procesie trzeba odświeżyć motyw.

Wiersz
Kod: Zaznacz cały
<!-- IF postrow.U_QUOTE --><li class="quote-icon"><a href="{postrow.U_QUOTE}" title="{L_REPLY_WITH_QUOTE}"><span>{L_REPLY_WITH_QUOTE}</span></a></li><!-- ENDIF -->


należy zastąpić przez
Kod: Zaznacz cały
<!-- IF postrow.U_QUOTE and ( not postrow.S_LAST_ROW or NEXT_PAGE ) --><li class="quote-icon"><a href="{postrow.U_QUOTE}" title="{L_REPLY_WITH_QUOTE}"><span>{L_REPLY_WITH_QUOTE}</span></a></li><!-- ENDIF -->
Awatar użytkownika
iamRZE
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 351
Na forum od: 15 lip 2014, 12:56

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: dStan » 08 cze 2018, 15:08

Bardzo popieram akcje usuwania cytatów z poprzedniego postu, ale niestety z tego co widzę, nie przynosi to rezultatu, tzn. dalej pewne osoby namiętnie cytują poprzednie posty, które zawierają cały artykuł, albo cytaty z poprzedniego postu z cytatem... itp. Może warto wrzucić jakieś info, albo wysłać wiadomość prywatną do użytkowników którzy tak robią?
dStan
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 501
Na forum od: 30 cze 2014, 14:13

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: Ole » 10 cze 2018, 10:04

Od poniedziałku zaczną się ostrzeżenia.
---- Regulamin Forum Rzeszowskich Inwestycji ----> https://inwestycje-rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=766
Awatar użytkownika
Ole
Moderator
Moderator
 
Posty: 2139
Na forum od: 04 lip 2014, 9:23
Lokalizacja: Staromieście

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: Kognakus » 12 cze 2018, 0:03

Poszedłem za radą iamRZE i problem zniknął "systemowo" poprzez usunięcie możliwości cytowania z ostatniego posta.
Awatar użytkownika
Kognakus
Administrator
Administrator
 
Posty: 344
Na forum od: 20 cze 2014, 22:05
Lokalizacja: Staromieście

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: rafik » 29 sty 2020, 14:34

Kolejny raz ktoś skasował mój post bez żadnej informacji. Tym razem z tematu o budynku Wikany na Podpromiu, odnosił się on pośrednio do tematu więc nie rozumiem takiego zachowania moderacji.
rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1063
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: pixeolo » 29 lut 2020, 16:59

Hej,

widzę w ostatnim czasie wysyp postów w randomowych tematach nowozarejestrowanych użytkowników. "Witam Was wszystkich, Witam wszystkich serdecznie. Mam wrażenie, że to fejkowe konta. Możemy wprowadzić jakieś ograniczenie lub weryfikację rejestracji? Widywałem fora, gdzie należy się przywitać w dedykowanym temacie, lub opisać krótko dlaczego się zarejestrowaliśmy.
pixeolo
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 407
Na forum od: 10 lip 2014, 17:00

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: Kognakus » 01 mar 2020, 2:09

Z drugiej strony było by to utrudnienie dla normalnych osób. Te fejkowe konta powstają i są na bieżąco usuwane więc w zasadzie nie jest to jakiś spory problem :)
Awatar użytkownika
Kognakus
Administrator
Administrator
 
Posty: 344
Na forum od: 20 cze 2014, 22:05
Lokalizacja: Staromieście

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: wogx » 07 mar 2020, 22:31

.
Ostatnio zmieniony 09 sie 2021, 19:42 przez wogx, łącznie zmieniany 1 raz
wogx
Zaangażowany
Zaangażowany
 
Posty: 207
Na forum od: 21 lut 2016, 19:54

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: rafik » 11 cze 2020, 21:37

Doniek pisze:
rafik pisze:
pisul pisze:(...) bo w większości rada parafialna zbierała podpisy wśród 75-80 letnich dziadków którzy mieli problem z poruszaniem z wyjściem z mieszkania o pływaniu nie wspominając. (...) Minęło 7 lat ciekawe ile z tych przeciwnych aquaparkowi jeszcze dziś żyje?

Admin, mod ktoś coś?

Jeśli takie teksty trzeba pisać żeby dostać miano VIPa na tym forum i administracja to tolerowała, to ja nie chce wiedzieć co trzeba napisać o mieszkańcach miasta aby dostać bana. Szkoda słów.


To że ktoś zasłużył na VIP wrzucając tysiące zdjęć i robiąc bardzo częste relacje z których korzysta każdy forumowicz nie oznacza że nie może swobodnie wyrażać swojej opinii. Ma dokładnie takie same prawa jak Ty i każdy inny piszący - byle nie łamać prawa i regulaminu. Prosiłbym aby dalej pisać już na temat :)[/quote]
Skoro takie teksty nie były łamaniem regulaminu to jestem w lekkim szoku. Kompletny brak kultury i chamstwo.
Kolejny przykład jak VIP pisul niszczy dyskusję i atakuje innych użytkowników. Wrzuca jakieś głupoty kompletnie nie na temat i zaśmieca wątki:
pisul pisze:
hlasco pisze: ... Wyobraź sobie, że jedzie dziecko na rowerze i nagle znika wraz z płytami jumbo pod ziemią?

Oooo to ja mam lepszą wyobraźnię:
Idzie procesja i przed procesją dzieci, nasze kochane bĄbelki kwiaty sypią aż tu nagle ... :lol:


Jak jesteśmy przy dzieciach i protestach mieszkańców przeciwko budowie i wszystkiemu co nowe to przewiń do 5 minuty:


rafik
Uzależniony
Uzależniony
 
Posty: 1063
Na forum od: 04 sie 2014, 14:32

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: pisul » 12 cze 2020, 0:31

Rafiku z 10 tyś zdjęć wrzuciłem a Ty ile zdjęć wrzuciłeś czy w ogóle jakieś? Z jedno? Czytając Twoje posty krytyka, wszystko jest źle, Rzeszów jest paskudny ogólnie katastrofa.
Jak można mieć takie negatywne podejście do wszystkiego? Czytając posty dużo w nich negatywnej energia która ludziom tylko humor psuje. Można w depresje popaść. Ostatni Twój post?

... i po staremu:

rafik pisze:Przejrzałem te zdjęcia i widać to o czym już wspominałem. Grozi to katastrofą budowlaną, tym bardziej że od 3 tygodni non stop pada. Ta ścianka berlińska już wygląda na pochyloną i wspartą jakimiś prowizorycznymi belkami?! Serio? Kto na to wpadł?? przecież to w każdej chwili może się osunąć.
najbardziej narażone są te najnowsze bloczki od strony Grabskiego, tym bardziej że one nie zdążyły nawet dobrze osiąść a już je podkopano pod wspomniany blok. Wszystko w tym miejscu jest wbrew sztuce budowlanej i zdrowemu rozsądkowi....


Nie wiem czy to pogoda i brak słońca? Czy ci ten mój VIP tak uwiera? Kiedyś było mniej ludzi na forum był większy fun i ludzie cieszyli się z inwestycji. Warto wrócić do wątków budowy Mostu Mazowieckiego czy osiedla Nasz Gaj. A teraz duża część traktuje forum jako sposób wyżycia sie. Obowiązkowo codziennie dawka jadu. Brak elewacji żaden problem to siatkę elewacyjną skrytykuje albo chociaż że larseny krzywo wbite byle sobie ulżyć i na pewno się wszystko zawali ... Więc nie dziw się że ktoś będzie miał inne zdanie. Czy mi zabronisz mieć swoje zdanie?
Awatar użytkownika
pisul
VIP
VIP
 
Posty: 8537
Na forum od: 27 cze 2014, 21:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Sprawy techniczne i propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości