Temat dot. inspiracji

Wasze uwagi, zastrzeżenia i pomysły dotyczące forum

Temat dot. inspiracji

Postautor: bogdanoo » 16 sty 2018, 22:49

Witajcie,

Mam pomysł, propozycję założenia tematu dotyczącego inspiracji.

Celem tematu byłaby możliwość wrzucania projektów, zdjęć, idei, które mogłyby usprawnić życie, upiększyć przestrzeń miejską, prywatną i publiczną w Rzeszowie, projekty najlepiej jakby były realistyczne, lub jakieś wizję (chodzi mi tutaj o brak wizji futurystycznych (latające statki :) )). W skrócie jakby ktoś miał jakieś ciekawe projekty mógłby wrzucić odnośnik, zdjęcia tegoż projektu, co mogłoby zostać wykorzystane przez ludzi tu wchodzących, wśród których myślę że znajdują się architekci, projektanci, inwestorzy lub pośrednicy, bądź też zwykli miłośnicy nowoczesnych rozwiązań.

Dodatkowym celem byłaby możliwość wprowadzenia kolejnego filaru do funkcjonowania forum tzn. obecnie forum jest dot. aktualnych informacji - coś się buduje, będzie budowane bo zostało zatwierdzone przez miasto. Jeżeli taki temat cieszyłby się popularnością, mogłoby to w następnych etapach ewoluować do działu z podziałem na odpowiednie kategorie realizacji (budynki, przestrzeń miejska, mała architektura itp.), a to mogłoby przyczynić się do napływu nowych grup forumowiczów (młodych architektów, przedsiębiorców, inwestorów).

Co sądzicie o takim pomyśle :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
bogdanoo
Maniak
Maniak
 
Posty: 1315
Na forum od: 25 lis 2017, 21:32

Re: Temat dot. inspiracji

Postautor: django » 21 sty 2018, 12:34

Pomysł bardzo fajny, często młodzi zdolni ludzie jakich jest dużo w Rzeszowie nie mają jak się wybić przed szereg i układy. Dzisiejsze oprogramowanie komputerowe umożliwia tworzenie ciekawych widowiskowych wizualizacji w zaciszu własnego mieszkania. A niejednokrotnie tego typu pomysły mogły by zostać zrealizowane w praktyce gdyby spodobały się mieszkańcom i władzom.

Trzeba byłoby stworzyć osobny dział w którym posty zakładali by administratorzy, żeby się nie zrobiło śmietnisko z projektami rysowanymi w Pain-cie :) No i jakaś reklama nie byłaby zła, ale wiadomo reklama to pieniądze. Można by było w to wciągnąć Miasto(konieczne dojścia), jakiś konkurs, nagrody w wypadku wybrania projektu. Ale to pieśń przyszłości. Od czegoś trzeba zacząć, najlepiej od stworzenia tematu, a resztę czas pokarze
django
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 485
Na forum od: 23 lip 2014, 19:38

Re: Temat dot. inspiracji

Postautor: foreigner » 12 wrz 2020, 23:31

Istnieje jeszcze ta mini galeria sztuki w Millenium Hall ?
Zawsze tam zaglądałem, choć nic nie kupiłem.
Nie było to popularne miejsce, nawet światła były na ogół wyłączone i włączali je dopiero jak wchodziłem.

Może zainteresowałaby ich możliwość posiadania tutaj swojego wątku, każdy nowy eksponat mogliby obfocić i wrzucić tutaj jako osobny post, wraz z ceną. Jakby zwróciło coś czyjąś uwagę to można się tam przejść, obejrzeć, może zakupić coś.
Myślę, że mogłoby to ich zainteresować. Jeśli deweloperzy mogą działać na tym forum (czemu nie jestem przeciwny) to taka galeria też mogłaby.

Oczywiście tyczy się to nie tylko tej wystawy, może BWA i inne też.
Dla forum to też jakaś reklama, i potencjalny napływ nowych użytkowników.
A jeśliby ta inicjatywy chwyciła i się rozwinęła, to może przyspieszyłoby to też jakieś konkretne inwestycje w mieście.

Tylko najlepiej nie robić tego przez maila, że 'jest takie forum'.
Lepiej umówić się na spotkanie, iść z laptopem, pokazać ilu jest użytkowników, kto na forum zagląda, ile jest dziennie postów i logowań.

Tylko pewnie Hartbex by się zaraz zbuntował i wycofał ze sponsorowania forum :roll:
foreigner
Zaangażowany+
Zaangażowany+
 
Posty: 465
Na forum od: 06 gru 2014, 17:12


Wróć do Sprawy techniczne i propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości