Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Wasze uwagi, zastrzeżenia i pomysły dotyczące forum

Re: Moderacja. Jeśli masz problem pisz.

Postautor: Kognakus » 07 mar 2017, 23:19

avista pisze:Dzień dobry,
Chce zapytać o przyczynę usunięcia mojego tematu w dziale newsach inwestycji mieszkaniowych?
Pozdrawiam

W historii nie widzę aby ktokolwiek z moderatorów usunął ci temat.
Awatar użytkownika
Kognakus
Administrator
Administrator

Na forum od: 20 cze 2014, 21:05

Postautor: rafik » 28 mar 2017, 21:54

Wypadało by napisać kilka słów uzasadnienia jeśli kasuje się kogoś posty.Co prawda mój wpis w temacie o blokach na Pobitnem mało wnosił do tematu i miał charakter żartobliwy ale to już któryś raz jak posty znikają w niewyjaśnionych okolicznościach.
rafik
Zaangażowany+
Zaangażowany+

Na forum od: 04 sie 2014, 13:32

Postautor: swiety » 29 mar 2017, 11:37

^^ Racja, czasami moderuje z telefonu i nie mam czasu na pisanie uzasadnień. Następnym razem się poprawie.

Twój post raczej nie wnosił nic do tematu, fotki które wrzuciłeś nie miały nic wspolnego z inwestycją hartbexu. ;)

Pozdrawiam
swiety
Moderator
Moderator

Na forum od: 22 cze 2014, 18:11

Postautor: rafik » 29 mar 2017, 13:08

Nie miały,owszem.Ale jakieś podobieństwo tam widziałem ;)
rafik
Zaangażowany+
Zaangażowany+

Na forum od: 04 sie 2014, 13:32

Postautor: Adrian_1991 » 07 cze 2017, 1:02

Mam pytanie, ostatnio zauwazylem ze pod awatarem a raczej nickiem uzytkownikow piszacych posty znajduja sie rowniez opisy typu ; 'moderator, bywalec, poczatkujacy''? Zastanawiam sie poprostu czy 'świerzak' pisze sie przez 'rz' bo jakos bardziej pasuje mi 'świeżak' ale moge sie mylic ?
Adrian_1991
Świeżak

Na forum od: 02 sie 2014, 20:22

Postautor: Kognakus » 07 cze 2017, 7:43

Adrian oczywiście masz rację :) rangi przekopiowałem z pewnego forum, nie sprawdziłem pisowni... zaraz poprawię
Awatar użytkownika
Kognakus
Administrator
Administrator

Na forum od: 20 cze 2014, 21:05

Postautor: pisul » 02 lip 2017, 16:39

grizli pisze:Emi, na razie II i III etap będą korzystały z zarządcy wybranego przez dewelopera, co jest oczywiste, ale po jakimś czasie, wspólnoty będą mogły podjąć decyzję o zmianie, jeśli będą niezadowolone.

Potwierdzam, faktycznie zniknął post Ekotopera, chociaż wg mnie nie było w nim niczego nieodpowiedniego - widocznie admini mieli inne zdanie.

Usunąłem 3 posty. Pierwszy post- temat pomylony i nowy forumowicz pisał nie o tej inwestycji. Kolejny post głupoty pisane o jakiejś pół metrowej wodzie w garażu. Ze zdjęć raczej mowa o nie do końca wyschniętej podłodze w nieskończonym i nie oddanym jeszcze budynku. A tu się ktoś nakręcił i sieje defetyzm i czarnowidztwo. Kolejny post i kolejna osoba mająca w dorobku zero postów pisze swój 1 post tak samo jak ktoś wcześniej i to samo prawie kopiuj-wklej. Wystarczy raz wyrazić swoją opinię bez mnożenia kont.
Awatar użytkownika
pisul
Moderator
Moderator

Na forum od: 27 cze 2014, 20:40

Postautor: grizli » 09 lip 2017, 21:15

OK, naprawdę rozumiem Pisul. Musicie jako moderatorzy gdzieś postawić granicę między swobodą wypowiedzi, a ujmijmy to tak: "przesadzoną krytyką". :)
grizli
Bywalec+
Bywalec+

Na forum od: 14 maja 2016, 11:48

Poprzednia

Wróć do Sprawy techniczne i propozycje